روش حذف چند اپلیکیشن به صورت یکجا از آیفون

کلیک – آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید چندین اپلیکیشن یا بازی را از آیفون خود به صورت یکجا حذف کنید؟ در این مطلب آموزشی به شما آموزش خواهیم که چطور با روشی ساده این کار را انجام دهید.

حذف چندین اپلیکیشن از آیفون با استفاده از MultiActions Jailbreak Tweak

از آن جایی که بسیاری از شما در حال استفاده از آیفون یا آیپد هستید ممکن است قصد داشته باشید بسیاری از اپلیکیشن هایی را که بدون هیچ استفاده ای تنها بر روی دستگاه شما نصب شده است، پاک نمایید. اما مسئله این جا است که گاهی اوقات تعداد این اپلیکیشن ها زیاد است و پاک کردن تک تک آن ها زمان گیر خواهد بود. از طرف دیگر شما در حالت عادی چاره ای ندارید و باید این روند را طی کنید. زیرا iOS این اجازه را به شما نمی دهد تا چندین برنامه را به طور هم زمان پاک کنید.  مگر این که راهی برای خلاص شدن از شر این حالت پیدا کنید.

اگرچه ممکن است نام این tweak نشان دهنده همه قابلیت های آن نباشد اما چیزی که شما را ترغیب می کند تا از آن استفاده کنید این است که این tweak به شما اجازه خواهد داد تا بتوانید در یک لحظه بیشتر از یک اپلیکیشن را پاک نمایید.

علاوه بر این شما می توانید یک پوشه ایجاد کرده و آیکون چندین اپلیکیشن را به صورت همزمان در داخل آن جای دهید یا در صورت عدم تمایل محتویات پوشه را خالی کنید. در زیر توضیحاتی که توسط  Cydia در این مورد گفته شده، شرح داده شده است:

توسط MultiActions شما قادر خواهید بود تا برای چندین اپلیکیشن پوشه ایجاد کنید، پوشه مورد نظر را خالی کرده یا به طور یکجا چند اپلیکیشن را فورا حذف نمایید. علاوه بر این می توانید اپلیکیشن های مختلف را از داخل پوشه های متفاوت یا از صفحه اصلی با یکدیگر ترکیب نمایید.

iphone

iphone

این tweak با iOS 9  سازگار است اما با iOS 10 و iOS 10.1 نیز کار می کند. بنابراین جای نگرانی نیست که آن بر روی سیستم عامل شما اجرا نمی شود. علاوه بر این، شما می توانید MultiActions jailbreak tweak را مستقیما از منبع BigBoss دانلود نمایید که به صورت پیش فرض در Cydia وجود دارد.

با توجه به توضیحات داده شده اگر شما روزانه با تعداد زیادی بازی و نرم افزار سر و کار دارید بنابراین شدیدا به شما پیشنهاد می کنیم حتما این tweak را دانلود نمایید. این tweak بسیاری از مشکلات شما را حل خواهد کرد و به شما اجازه خواهد داد تا در یک چشم به هم زدن چندین نرم افزار را به طور هم زمان پاک کنید.

iphone

iphone

البته ناگفته نماند که اگر قصد استفاده از این tweak را دارید دستگاه شما باید حتما جیلبریک شده باشد در غیر این صورت این tweak کاملا بی فایده خواهد بود.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *