خرابی برخی از گوشی های سونی اکسپریا با ارتقا به اندروید ۷

|
۱ دیدگاه
مشکل اندروید نوقا 7.0 بر روی برخی از گوشی های هوشمند سونی

کمپانی سونی با ارائه دادن آخرین به روزرسانی نرم افزاری، اندروید نوقا ۷٫۰، بر روی دستگاه های خود در اکسپریا Z5،Z3+ و اکسپریا Z4 تبلت با مشکل مواجه شده است.

به گزارش کلیک، کمپانی سونی به صورت رسمی اعلام کرد که با به روزرسانی نرم افزاری اندروید نوقا ۷٫۰ بر روی برخی از دستگاه های خود با مشکلاتی نظیر مشکلات صدایی و SD کارت مواجه شده است. این کمپانی با انتشار اعلامیه ای بر روی سایت خود این مسئله را به صورت رسمی اعلام کرده است.

سونی سخت در حال تلاش است تا بتواند این مشکل را برطرف کند، این کمپانی ژاپنی در چند روز اخیر اقدام به عرضه این به روزرسانی برای دستگاه های سری Z خود کرده است که در این میان مشکلات زیادی از ایراد هایی در دستگاه های اکسپریا Z3+ و Z4 تبلت مشاهده شده است.

مشکل اندروید نوقا 7.0 بر روی برخی از گوشی های هوشمند سونی

متأسفانه امکان این موضوع وجود دارد که سونی به روز رسانی اندروید نوقا ۷٫۰ را برای دستگاه های خود متوقف کند و این سرویس را تا اطلاع بعدی از دسترس خارج کند. اطلاعات عرضه شده و رسیده هنوز کامل نیست ولی براساس برخی از شواهد به نظر می رسد که این به روز رسانی برای دستگاه اکسپریا Z5 نیز دچار مشکلاتی شده باشد.

هم چنین توصیه می شود که دستگاه های اکسپریا Z3+،Z3+ Dual و Z4 تبلت به روزسانی نشوند. هنوز خبری مبنی بر برطرف کردن این مسائل از صرف سونی ارائه نشده است و باید منتظر ماند و دید که این کمپانی دست به چه اقداماتی می زند.

6 پسندیده شده
فاطمه محمدی
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: فاضل

سلام من یه سونی z5 پریمیوم دارم و بعد از آپدیت گوشی کاملا گوشی بهم ریخت و گوشیی به این غولی گاخی اوقات هنگ میکنه. جک ۳٫۵ هم کاملا از کار افتاده راه حلش رو هم نمیدونم

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.