تبلت بالا رده سامسونگ؛ گلکسی Tab S3 در راه است

مدت زمان زیادی است که کاربران سامسونگ چشم انتظار رونمایی از تبلت گلکسی Tab S3 هستند ولی این تبلت سال ۲۰۱۶ رونمایی نشد و در سال ۲۰۱۷ شاهد رونمایی این دستگاه خواهیم بود.

به گزارش کلیک، مدت زیادی است که کاربران سامسونگ چشم‌انتظار رونمایی از دستگاه گلکسی Tab S3 هستند، قرار بود این دستگاه در سال ۲۰۱۶ رونمایی شود ولی به دلیل مشکلات به وجود آمده برای نوت ۷ رونمایی از این دستگاه به تاخیر افتاد و حالا خبرهایی در راه است که این دستگاه در سال ۲۰۱۷ رونمایی خواهد شد. با توجه به اطلاعات لو رفته این دستگاه در کنار تمام ویژگی های خوبش دارای مشخصات سخت افزاری نسبتاً ضعیفی است و نقطه ضعف اصلی این دستگاه پردازنده آن است.

براساس اطلاعات لو رفته از منبع چینی، Android Soul، دستگاه Galaxy Tab S3 به احتمال بسیار زیاد با تراشه Exynos 7420 عرضه می شود که این خبر کمی نا امید کننده است، در حال حاضر دستگاه هایی نظیر Galaxy S6 و یا S6 edge از تراشه Exynos 7420 بهره می برند و این تراشه برای یک تبلت نمی تواند بسیار مناسب باشد، این در حالی است که Galaxy Tab S3 قرار است یک تبلت بالا رده سامسونگ باشد. براساس اطلاعات درز کرده این دستگاه از رم ۴ گیگابایتی نیز بهره خواهد برد.

از نظر ظاهری نیز انتظار می رود که این دستگاه شبیه به Galaxy Tab S2 باشد و یا حداقل خصوصیات مشترکی با این دستگاه داشته باشد و شاید کمپانی به سمتی رفته باشد که این دستگاه از ابعاد کوچک‌تری نیز برخوردار باشد. یکی از ویژگی های بسیار مهم این دستگاه Type-C USB است. امکان رو نمایی از Galaxy Tab S3 در نمایشگاه MWC 2017 بسیار زیاد است و هم چنین شاید در این نمایشگاه شاهد یک پرچم دار نیز از سامسونگ باشیم. شایعات در این زمینه بسیار زیاد است و باید تا زمان نمایشگاه صبر کرد.

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *