جزییات و تصاویر جدید از DLC بازی بتلفیلد ۱

DLC‌ها یا همان بسته‌های الحاقی بازی‌های رایانه‌ای همیشه مورد توجه بازی‌کنندگان قرار گرفته است. این بسته‌ها معمولا رایگان و یا با پرداخت هزینه‌ای بدست می‌آید. از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این بسته‌ها می‌توان به آیتم‌،ماموریت،نقشه و حتی دشمنان و Boss‌های جدید اشاره کرد.

به گزارش کلیک- Battlefield 1 جدیدترین قسمت از سری بازی‌های Battlefield توسط کمپانی DICE طراحی و ساخته شده است. این عنوان به زودی اولین DLC خود را به نام They Shall Not Pass دریافت خواهد کرد. و کمپانی EA ناشر بازی امروز، جزییات اضافی از بسته‌ی الحاقی که به زودی منتشر خواهد شد، انتشار کرده است.

نقشه‌های جدید They Shall Not Pass (DLC بازی) عبارتند از Verdun Heights، Fort Vaux، Soissons و Rupture. همچنین این DLC شامل نبرد‌های جدید خط مقدم، ماشین‌آلات جنگی و بسیاری از آیتم‌های دیگر می‌باشد.

Verdun Heights (ارتفاعات وردون)

نبرد Verdun در یک جنگلی شروع می‌شود که آتش سوزی شده و بازیکن باید برای سلطه مبارزه کند. این یک نبرد سخت به سمت قلعه‌ی عظیم Verdun است. یک مبارزه‌ی مداوم پر زحمت که در آن توپخانه‌ها هرگز متوقف نمی‌شوند و جنگجویان دلیر از نبرد سخت و طاقت فرسا خسته نمی‌شوند.

Fire Forest

 Fort Vaux (قلعه واکس)

جنگ جهانی اول است اولین درگیری این نقشه در داخل یک قلعه و در یک زیرمین تاریک صورت می‌گیرد. در پیچ و خم راهرو تاریک و دالان سنگ‌های مرطوب، فرانسه و آلمان وحشیانه با نارنجک، اسلحه، سرنیزه و شعله‌افکن‌ها به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند. مراقب سنگر خود باشید!

Fort

Soissons

مضمون این نقشه، شرکت در یکی از بزرگترین حملات تانک جنگ جهانی اول می‌باشد. ارتش فرانسه با استفاده از تانک‌های قدرتمند Saint Chamond به پشت Soissons حرکت می‌کند. با استفاده از هواپیماها، تانک‌ها و نیروهای پیاده نظام در حومه‌ی زیبای فرانسه و در یک روز گرم تابستان ساعت‌ها مبارزه می‌کنند.

Verdon

Rupture (گسستگی)

در این شرایط وخیم نیاز است تا به تصرف پل‌های مهم سراسر رودخانه آیسنه بپردازید. فرانسه خود را به پشت میدان جنگ می‌رساند جایی که خشخاش‌های زیادی به خاطر خرابه‌های زنگ زده شده‌ی ماشین‌آلات جنگی از نبرد تانکی قبلی، رشد پیدا کرده است. این مکان ممکن است آرام به نظر برسد اما این پیچ و خم پر از ماشین‌‌‌‌آلات جنگی است و یک محل عالی برای کسانی است که برنامه‌ی کمین را در نطر دارند. زمانی که خورشید روی Fontenoy قرار می‌گیرد نبرد آغاز می‌شود.

New Frontlines battle (حالت جدید Frontline)

یک حالت جدید به نام Frontlines به بازی اضافه شده است که ترکیبی از حالت‌های Conquest و Rush می باشد که شما برای نقاط کنترل زنجیر در خط مقدم جنگ به مبارزه می پردازید. در این حالت تیم‌ها در یک زمان برای تسخیر و تصرف پرچم تلاش می‌کنند زمانی که پرچم توسط یکی از تیم‌ها گرفته شد هدف به پرچم دیگری منتقل می‌شود. همچنین اگر پایگاه مرکزی HQ تیم حریف را تسخیر کنید، بازی به حالت Rush تبدیل می‌شود و باید به نقطه‌های تلگراف حمله یا از آن‌ها دفاع کنید.

Pilot A Steel Behemoth (خلبان یک کرگدن فولادی)

آماده شوید تا یکی از تانک‌های حماسی Char 2C را کنترل و هدایت کنید. بر اساس تانک‌های فرانسوی دنیای واقعی، این تانک ممکن است به جزر و مد نبرد تبدیل شود.

New Tank

Assault Tank Gun (حمله تانک)

Saint-Chamond یکی از قدرتمندترین و سنگین‌ترین تانک‌های جنگ جهانی اول به شمار می‌آید. بوسیله‌ی این جانور فولادی شگفت انگیز بر میدان جنگ تسلط پیدا کنید.

Trench Raider Elite Class (کلاس الیت Trench Raider)

کلاس الیت Trench Raider به بازی اضافه می‌شود که مهارت فوق‌العاده‌ای در استفاده از سلاح‌های سرد و نارنجک‌ها را دارد.

New Elite Class

New Stationary Weapon (سلاح جدید ایستا)

سلاحی به نام Siege Howitzer به بازی اضافه شده است که هر گیمری می‌تواند از آن همانند تیربارها و توپ‌های جنگی در بعضی از قسمت‌های نقشه‌ها استفاده کند.

New Weapon

بازی Battlefield 1 برای پلتفرم‌های PC، Xbox ONE و PS4 در تمامی ریجن‌ها موجود است.  DLC بازی (The They Shall Not Pass) ماه بعد بر روی پلتفرم‌های گفته شده منتشر خواهد شد.یک دیدگاه

محمدرضا مرتضایی

بسیار عالی

دیدگاه ها:

  1. محمدرضا مرتضایی گفت:

    بسیار عالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *