نحوه شارژ کردن حساب پوینت فیفا ۲۰۱۷

|
۰ دیدگاه
نحوه خرید پوینت در بازی فیفا2017

اگر اهل بازی باشید و تجربه بازی فیفا ۲۰۱۷ را داشته باشید حتما می دانید که باید برای ادامه این بازی بر تعداد پوینت ها یا سکه های خود اضافه کنید. برای اینکار راه حل هایی وجود دارد که در ادامه مطلب گفته می شود.

کلیک– بازی فیفا ۱۷  (FIFA 17) یکی از بازی های جنجالی است که خیلی از افراد را به خود مشغول کرده است. این بازی دارای استراتژی های خاصی است که همین آن را جذاب تر کرده است. در بازی فیفا ۱۷  (FIFA 17) حالتی وجود دارد که به صورت  Ultimate Team mode  شناخته می شود. در این حالت شما می توانید بیشترین قدرت و بیشترین امکانات را در دست داشته باشید.

زمانی که بازی را شروع می کنید شما تنها ۵۰۰ سکه یا پوینت دارید و به مرور لازم است برای قدرت بیشتر و توانمندی های بیشتر، این سکه ها را حفظ و حتی بر شمار آن ها اضافه کنید.

در این برنامه به شما امکان داده شده که بتوانید به طور دستی، با پرداخت هزینه هایی، پوینت های لازم را خریداری کنید.

یک روش اصولی دیگر برای افزایش پوینت ها نیز وجود دارد.

برای خرید پوینت فیفا می توانید به صورت کاملا مجزا، از وب سایت www.etgram.com استفاده کنید. در این جا شما می توانید از ۱۰۰ تا ۱۶۰۰ پوینت خریداری کنید.

بعد از خرید پوینت ها می توانید آن را روی بازی خود اعمال کنید و از امکانات بیشتر لذت ببرید.

بسته های پوینت فیفا در ۵ دسته به صورت بسته های ۱۰۰، ۲۵۰،۵۰۰، ۷۵۰، ۱۶۰۰ تایی تقسیم می شوند.

نحوه خرید پوینت در بازی فیفا2017

این پوینت ها به شما این امکان را می دهند تا بتوانید پک های FUT بازی را خریداری کنید و در رقابت با دوستان خود، موفق تر عمل کنید. بازی فیفا ۲۰۱۷ یکی از بازی های جالب و جوان پسند و اکتیو است که توسط EA Sports ارائه شده است. این بازی را می توانید بر روی تمامی کنسول های PC-PS4-PS3-XBOX One-XBOX 360 اجرا کنید.

از نظر گرافیکی این بازی بسیار عالی عمل کرده است و شما می توانید در ۷۰ استادیوم شبیه سازی شده با چهره واقعی بازیکنان بازی کنید.

0 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.