انتشار بی سر و صدای آپدیت بازی Mafia III برای PS4 Pro

با وجود عرضه‌ی بازی مافیا ۳ بر روی سه پلتفرم PC، Xbox ONE و PS4 هنوز هم برای این عنوان، آپدیت و بچ‌هایی در جهت بهبود کیفیت بازی و همچنین اضافه شدن آیتم‌های جدید به بازی، منتشر می‌شود.

به گزارش کلیک- به نظر می‌رسد آپدیت بازی Mafia 3 برای PS4 Pro در ماه دسامبر منتشر شده است اما هیچ منبعی به آن اشاره نکرده و کسی از آن اطلاع ندارد.

بنا به گفته‌ی Digital Foundry این آپدیت برای دارندگان تلویزیون‌های ۴K و کنسول PS4 Pro عرضه شده است که رزولوشن را از ۱۰۸۰p به ۱۴۴۰p افزایش می‌دهد. کسانی که بازی مافیا ۳ را بر روی PS4 Pro و تلویزیون ۴K بازی می‌کنند شاهد تغییرات بهبودی در گرافیک بصری و رزولوشن بازی خواهند بود.

با این آپدیت نرخ فریم بازی بهبود می‌یابد. پایداری نرخ فریم بازی در حد ۳۰ فریم بر ثانیه است ولی با منتشر شدن این آپدیت بهبود‌هایی در آن صورت گرفته است و باعث می‌شود بازی اجرای روان‌تری داشته باشد. پیش از این، بازی مافیا ۳ بر روی نسخه‌ی PS4 تمرکز داشت تا نسخه‌ی PS4 Pro. اما هم اکنون با عرضه‌ی آپدیت جدید این موضوع نیز حل شده است.

این آپگرید درست در زمانی عرضه شد (ماه دسامبر) که همه درباره‌ی آپدیت جدید صحبت می‌کردند. این آپدیت درباره DLC رایگان، حالت Racing جدید و سفارش‌سازی بیشتر خودرو‌ها در بازی بود. بازی Mafia 3 یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۶ محسوب می‌شود که مهم‌ترین آپگرید را برای PS4 Pro داشته است ولی متاسفانه منابع خبری بیشتر به بسته‌ی الحاقی آن اشاره کرده بودند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *