سامسونگ گلکسی A5 2017 عمر باتری فوق‌العاده

سامسونگ گلکسی A5(2017) دستگاهی بود که توانست با عمر باتری بسیار مناسب خودی نشان دهد و در میان آمار و ارقام بتواند جایگاه بسیار خوبی را به دست بیاورد.

کلیکسامسونگ گلکسی A5(2017) یک دستگاه ۵٫۲ اینچی است که از باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری قدرت یافته است، این دستگاه با این باتری توانایی را دارد که ۱۳ ساعت عمر مفید باتری را در حین کار با اینترنت ۳G نگه دارد، با استفاده از اینترنت ۴G LTE این عدد به ۱۶ ساعت می رسد و در هنگام استفاده از وای فای این عدد به ۱۸ ساعت عمر مفید می رسد. شاید اطمینان به این آمار و ارقام سخت باشد ولی اگر این گوشی را در دست خود داشته باشید متوجه می شوید که اگر دو روز هم با دستگاه خود در حد تماس و پیام کوتاه کار کنید، باتری را نگه می دارد.

سامسونگ در زمان ارائه سامسونگ گلکسی A5(2017) بر این نکته تاکید داشت که این دستگاه از قابلیت های بسیار خوبی برخوردار است و دارای تراشه ۱۴nm Exynos و هم چنین رزولوشن صفحه ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ با صفحه نمایش Quad HD است.

سامسونگ گلکسی A5(2017) عمر باتری فوق‌العاده

در هر صورت اگر نخواهیم به جزئیات بپردازیم، سامسونگ گلکسی A5(2017) در تست باتری نیز نتیجه بسیار خوبی را کسب کرده است و سربلند بیرون آمده است. در هر صورت، این باتری با نور صفحه بسیار زیاد نیز توانسته است ۱۱ الی ۹ ساعت باتری را نگه دارد.

گلکسی S7 نیز توانسته است در این میان امتیاز بسیار خوبی کسب کند و با باتری نزدیک به نیمه توانسته است ۶ ساعت و ۳۷ دقیقه باتری را نگه دارد. آیفون ۷ در پشت این دستگاه ها قرار دارد و رکورد ۷ ساعت و ۴۶ دقیقه را برای خود به ارمغان آورده است. کدام یک بهتر است؟ ممکن است هر فردی برای انتخاب دستگاه هوشمند معیاری داشته باشد ولی در این نظر سنجی سامسونگ گلکسی A5 (2017) توانسته است از امتیاز بسیار زیادی برخوردار باشد.

سامسونگ گلکسی A5(2017) عمر باتری فوق‌العاده

در ادامه آزمایشی صورت گرفته است که دستگاه ها در چه مدت زمانی از شارژ ۰ درصد به ۱۰۰ درصد می رسند. سامسونگ گلکسی A5 (2017) در اینجا نیز توانست آمار و ارقام بسیار خوبی به دست بیاورد. حدود ۱ ساعت و ۳۱ دقیقه طول می کشد تا باتری این دستگاه از ۰ به ۱۰۰ درصد برسد. بعد از سامسونگ گلکسی A5 (2017) نوبت گلکسی S7 است و بعد از این دستگاه ها آیفون در رتبه بعدی قرار دارد. روند شارژ شدن آیفون شاید از تمام گوشی های هوشمند این لیست نیز کند تر باشد.

در انتها باید به این نکته توجه کرد که سامسونگ گلکسی A5 (2017) از قابلیت های بسیار خوبی برخوردار است و علاوه بر سخت افزار و نرم افزار قوی؛ دارای قابلیت های بسیار خوبی در نگه داری شارژ باتری است. اگر عمر باتری و شارژ شدن سریع آن برای شما یکی از معیار های اصلی در انتخاب گوشی هوشمند است، حتماً سامسونگ گلکسی A5 (2017) یکی از بهترین گزینه ها است.

سامسونگ گلکسی A5(2017) عمر باتری فوق‌العاده

سامسونگ گلکسی A5(2017) عمر باتری فوق‌العاده

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *