چگونه اطلاعات خود را از دستگاه سامسونگ به هواوی منتقل P9/P9 Plus کنیم؟

شاید شما نیز در هنگام تعویض گوشی هوشمند خود با مشکل انتقال اطلاعات مواجه شده باشید و این کار برای شما زمان بر باشد، در اینجا به بررسی این نکته پرداخته ایم که چگونه می توان در مدت زمان کم حجم اطلاعات زیادی را جابه‌جا کرد.

کلیک-هواوی P9 یکی از دستگاه های جدید و خوب هواوی است که ممکن است هر عاشق دنیای گوشی های هوشمند سراغ آن برود؛ این دستگاه دارای دوربین دوگانه است و دوربین این دستگاه با همکاری کمپانی لایکا شناخته شده است. بسیاری از افراد از روند دوربین های دوگانه هواوی ناراضی هستند ولی باید گفت که شاید امروز هر پرچم داری به دوربین دوگانه نیاز خواهد داشت، هواوی توانسته است بهترین کیفیت از دوربین دوگانه را در دستگاه های خود ارائه دهد.

اگر شما می خواهید دستگاه قدیمی سامسونگ خود را بفروشید و یک هواوی P9 با دوربین دوگانه خریداری کنید، حتماً می خواهید تا شماره تلفن ها، برنامه ها، عکس ها و ویدئو های خود را به هواوی خود منتقل کنید؛ شاید این کار برای بسیاری از شما کار بسیار سختی باشد، ولی مهم نیست که چه ورژن اندرویدی هستید، با هر ورژنی که هستید می توانید اطلاعات خود را به هواوی P9 با اندروید مارشمالو ۶٫۰ منتقل کنید.

چگونه اطلاعات خود را از سامسونگ به هواوی منتقل کنیم؟

پله اول

برنامه Android Data Transfer را دانلود و نصب کنید. برای انتقال برنامه ها، موزیک ها، آهنگ ها، پیغام ها، شماره تلفن ها و در واقع همه چیز که در دستگاه سامسونگ شما است می توان از این برنامه استفاده کرد. بعد از نصب برنامه در قسمت Phone to Phone Transfer بر روی گزینه Start کلیک کنید.

چگونه اطلاعات خود را از دستگاه سامسونگ به هواوی منتقل P9/P9 Plus کنیم؟

پله دوم

اطلاعات خود را در این بخش انتخاب کنید. بعد از انتخاب اطلاعات، به صورت تیک زدن هر بخش، بر روی گزینه Start Copy کلیک کنید. ممکن است در برخی موارد فقط پنل سمت چپ نمایش داده شود. در این صورت بر روی گزینه Flip کلیک کنید تا پنل به حالت عادی خود بازگردد.

چگونه اطلاعات خود را از دستگاه سامسونگ به هواوی منتقل P9/P9 Plus کنیم؟

پله سوم

اطلاعات شما شروع به کپی شدن می کند. انتقال اطلاعات شما آغاز می شود و در پایان می توانید با فشردن گزینه OK به پروسه انتقال اطلاعات پایان دهید. حالا شما تمام اطلاعات خود را بر روی دستگاه هواوی خود دارید، این پروسه بسیار ساده است فقط با دانلود کردن برنامه به راحتی می توانید اطلاعات خود را انتقال دهید، برای دانلود کردن این برنامه اینجا کلیک کنید.

چگونه اطلاعات خود را از دستگاه سامسونگ به هواوی منتقل P9/P9 Plus کنیم؟

دانلود برای ویندوز

دانلود برای مک

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *