ویژگی های متفاوت مدل های مختلف آیفون ۸

|
۰ دیدگاه

شرکت اپل با بهره گیری از خلاقیت در طراحی آیفون ۸، بدنه شیشه ای را برای این محصول در نظر گرفته است. این در حالیست که این ویژگی تنها در نمونه های ۵٫۸ اینچی به کار رفته است و مدل های سایز کوچکتر همچنان بدنه آلومینیومی را حفظ خواهند کرد.

به گزارش کلیک – شرکت اپل که سال گذشته میلادی را با عرضه آیفون ۸ و ساعت های هوشمند “iwatch” سپری کرده ، سال ۲۰۱۷ را با بازار داغ خبرها و شایعات در مورد محصول تازه خود آغاز کرده است. سوالی که این روزها ذهن کاربران و طرفداران آیفون را بیش از پیش درگیر کرده است، ویژگی های ظاهری این گوشی ست.

شرکت اپل پیش از این عنوان کرده بود که محصول بعدی این برند با ساختار شیشه ای و با ظاهری متفاوت عرضه خواهد شد. این روزها اخبار منتشر شده از ویژگی متفاوت آیفون در دو مدل خود می گوید. بدنه شیشه ای در آیفون های سایز بزرگتر (۵٫۸ اینچی) و بدنه آلومینیومی در سایزهای کوچک.

شرک اپل سال ۲۰۱۷ را با اخباری مبنی بر رونمایی از آخرین طراحی این شرکت با نام آیفون ۸ آغاز کرده است. کارشناسان بر مبنای اخبار منتشر شده، این محصول را بر سه مدل متمایز می کنند.

مدل ۷ اینچی، با بدنه تمام آلومینیومی
مدل ۵٫۵ اینچی، که همچنان شاخصه های ظاهری آن اعلام نشده است
مدل ۵٫۷ اینچی، با پنل شیشه ای

به گفته کارشناسان، آیفون ۸ تفاوت های بارزی با دیگر نمونه های تولیدی این برند خواهد داشت. یکی از بزرگترین ویژگی های این گوشی ها ساپورت شارژ وایرلس خواهد بود. این ویژگی که گفته شده در تمامی مدل ها وجود خواهد داشت، شبهاتی را در مورد مدل ۴٫۷   اینچی ایجاد کرده است. گفته می شود کوچکترین سایز از مدل های آیفون ۸، با ارتقا باتری به  ۲,۹۰۰mAh  قدرتی باور نکردنی را در شارژ به همراه خواهد داشت.

گفته می شود آخرین طراحی برند اپل تا اواسط سال ۲۰۱۷ به بازار راه خواهد یافت.

4 پسندیده شده
لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.