اعتراض کاربران به نقص فنی گسترده خدمات مایکروسافت

مشکلات گسترده فنی در خدمات محصولات مایکروسافت باعث شد تا چند ساعت میلیون‌ها کاربر خدمات ایکس باکس، اسکایپ، هات میل و اوت لوک نتوانند به حساب‌های کاربری خود دسترسی داشته باشند.

به گزارش کلیک،مشکل در خدمات محصولات  یاد شده یک ساعت طول کشید و در نتیجه‌ ی آن کاربران قادر به ورود به حساب های  کاربری خود نبوده و از آنها بیرون انداخته می شدند. اdن مشکل  برای تعداد انبوهی از کاربران ایکس باکس، اسکایپ و اوت لوک به وجود آمد و این کاربران با هجوم به شبکه های اجتماعی به اعتراض پرداختند.

این کاربران اظهار کردند در زمان وارد کردن اسامی کاربری و کلمه عبور با پیام چنین حساب کاربری وجود ندارد، مواجه می شدند. مشکل یاد شده محدود به آمریکا نبوده و بسیاری از کشورهای جهان را در برمی گرفت.

مایکروسافت وجود این مشکل در حساب های کاربری Office 365، OneDrive، Xbox Live، Skype، Outlook.com و  Windows Storeو دیگر برنامه ها و خدمات وابسته به خود را تایید کرده است. نقص فنی یاد شده سرانجام در ساعت ۹:۳۰ دقیقه بامداد به وقت محلی برطرف شد. این شرکت از ارائه هرگونه جزییات در مورد علت وقع نقص یاد شده خودداری کرده است. هفته گذشته کاربران حساب های گوگل و به خصوص جیمیل هم با مشکل مشابهی مواجه شده بودند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *