اعمال قوانین جدید گوگل برای ورود به حساب کاربری

 غول جستجوی اینترنتی تغییرات جدیدی را در صفحه sign in خود اعمال کرده و بسیاری از اپلیکیشن های ثالث که با ورژن قبلی کار می کردند می بایست با اطلاع از تغییرات جدید، بسته های به روز رسانی جدید خود را برای تطبیق با قوانین و ساز و کار جدید گوگل عرضه کنند.

به گزارش کلیک، تغییرات جدید از ۵ آوریل یعنی ۱۶ فروردین ماه اجرا می شوند و در سیستم جدید، مورد امنیتی جدید از کاربر اخذ می گردد. تمامی این تغییرات در نحوه ورود به گوگل اکانت لحاظ می شود و سازمان ها و افرادی که به صورت گروهی از این سرویس در اپلیکیشن های خود برای تصدیق هویت استفاده می کنند را تحت تاثیر قرار می دهد.

گوگل در این باره می گوید:
اگر سازمان شما از اپلیکیشن ثالثی که از sign in گوگل برای تصدیق ورود استفاده می کند، بهره می برد، به شما پیشنهاد می کنیم هر چه سریع تر با فردی که اپلیکیشن سازمان را طراحی کرده است تماس بگیرید و از او به روز رسانی جدید را بخواهید.

در بخش دیگری از اعلام رسمی گوگل در این زمینه آمده است که این تغییرات در تمامی گوشی های اندروید و iOS و تمامی مرورگرهای کروم،فایرفاکس، … اعمال خواهد شد.
با این تغییرات اپلیکیشن های اندرویدی که از لاگین پیش فرض گوگل استفاده می کردند می بایست برای ادامه کار، از کاربر بخواهند حساب کاربری متناسب را مجدداً انتخاب نماید.

خبر در حال به روز رسانی است …بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *