تازه ترین محصول کمپانی Nuovo، آیینه یا گوشی هوشمند؟

|
۰ دیدگاه
Nuovo Touchscreen Smart Mirror Launch

کمپانی های مختلف این روزها برای بقا در دنیای تجارت دست به نوآوری های جالبی می زنند. در این بین کمپانی Nuovo موفق به تولید یک آیینه هوشمند با صفحه نمایش لمسی شده است. این آیینه مانند یک گوشی هوشمند می توان همراه شما باشد، به وای فای متصل شود و با یک اپلیکیشن همراه به شما امکانات مختلفی را ارائه دهد.

به گزارش کلیک به نقل از ایندین اکسپرس این آیینه می تواند همانند یک گوشی اطلاعیه‌ها را از سایت‌های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر به روز رسانی کرده و به کاربر ارائه می‌دهد. افزون بر این کاربر قادر خواهد بود تا به راحتی به فیلم های یوتیوپ دسترسی داشته باشد و از طریق اوبر خودرو بگیرد. ساخته جدید Nuovo براساس سیستم عاملی مبتنی بر لینوکس طراحی شده است و در ساخت آن از مواد محکمی استفاده شده تا کاربر بتواند به دلخواه خود آن را هرکجا که می خواهد نصب کند.

به گفته شرکت سازنده این آیینه به تقویم گوگل مجهز بوده و به راحتی تمام برنامه‌ها و قرارهای ملاقات کاربر را به وی یادآوری می‌کند. همچنین کاربر از این طریق می‌تواند به ایمیل‌های خود نیز دسترسی پیدا کند. البته این آیینه برخلاف گوشی های هوشمند داده های شخصی کاربران را بر روی خود ذخیره نمی کند. این محصول اوایل ماه فوریه سال جاری در چهار اندازه مختلف روانه بازار شده است.

2 پسندیده شده
پژوهشگر، استاد راهنما و مشاور، مدیر گروه پژوهشی سیمیا علاقمند به علوم حوزه پزشکی،روانشناسی، رباتیک، نجوم، محیط زیست و فناوری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.