آیا توییتر رفع فیلتر می شود؟

|
۱ دیدگاه
محمود-واعظی

وزیر ارتباطات گفت: در مورد این شبکه‌ ها که شبکه ‌های اطلاع‌ رسانی محسوب می شوند ما در دولت با رفع فیلتر آن ها موافق هستیم.

به گزارش کلیک، وزیر ارتباطات گفت: اظهارات احمدی نژاد تنها فرار رو به جلو است. او می خواهد بگوید من هم هستم و فراموش نشده‌ ام. اگر احمدی نژاد به حرف هایی که امروز می زند واقعاً اعتقاد داشت باید این مسائل را سه سال پیش مطرح می کرد.

محمود واعظی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که با توجه به عضویت بسیاری از مسئولان کشور در شبکه‌ های مجازی به خصوص توئیتر آیا بنا ندارید این شبکه‌ ها را از فیلتر خارج کنید؟ گفت: در مورد این شبکه‌ ها که شبکه ‌های اطلاع‌ رسانی محسوب می شوند ما در دولت با رفع فیلتر آن ها موافق هستیم. در این دولت هم این شبکه‌ها مسدود نشده‌اند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، او با بیان این که فیلتر این شبکه‌ ها در دولت قبل صورت گرفته است، گفت: در همین راستا بازگشایی این شبکه‌ ها در اختیار دولت یازدهم نیست بلکه برعهده کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه است که باید این مسئله را در دستور جلسه خود قرار دهد و در آنجا این بحث صورت گیرد.

وزیر ارتباطات گفت: ما در این مورد رایزنی‌ هایی کرده‌ایم اما هنوز دبیرخانه این کارگروه این مسئله را در دستور کار خود قرار نداده است.

واعظی در مورد صحبت‌ ها و بیانیه ‌های اخیر احمدی نژاد خطاب به دولت یازدهم گفت: متاسفانه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری برخلاف اتفاقی که در اکثر کشورهای دنیا می افتد که ستادها و کاندیداها بیایند برنامه‌های خود را بگویند و اگر مطلبی دارند در قالب نقد بیان کنند و پاسخ بشنوند متاسفانه به دنبال تخریب هستند.

او ادامه داد: اجماعی هم به وجود آمده است که همه با هر تفکری که کاندیدا می شوند یک هدف بیشتر ندارند و آن این است که آقای روحانی را تخریب کنند. کاری هم که اخیرا از سوی آقای احمدی نژاد و اطرافیان او انجام می شود همانند دیگر کاندیداها تخریب رئیس جمهور است.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: مردم ما به خوبی مسائل را می فهمند و دنبال می کنند و پاسخ این گونه تخریب‌ها را در ۲۹ اردیبهشت خواهند داد .

او یادآور شد: اظهارات احمدی نژاد تنها فرار رو به جلو است. او می خواهد بگوید من هم هستم و فراموش نشده‌ام. اگر احمدی نژاد به حرف هایی که امروز می زند واقعا اعتقاد داشت باید این مسائل را سه سال پیش مطرح می کرد.

واعظی گفت: به نظر من کاندیداتوری بقایی هم خیلی جدی نیست.

3 پسندیده شده
کارشناس ارشد مهندسی نرم افزار از دانشگاه MMU / مدرس زبان سی شارپ / مدیر وب سایت نیازمندی های مندبالا / علاقمند به استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا. پ.ن : عضو گروه موسیقی فولکلور گیله لوی :) کانال من، معرفی سایتها و اپلیکیشن های خلاق : https://telegram.me/creative_web_app
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: سعید

باز انتخابات شد و دروغ ها بالا گرفت

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.