آیا گلکسی S8 می‌تواند آیفون ۷ پلاس را از لحاظ آزمایش سرعت عملکرد، شکست دهد؟

این روز‌ها بازار رقابت بین گوشی‌های هوشمند تلفن همراه بسیار داغ است، در این مقاله آزمایش سرعت عملکرد بین Apple iPhone 7 Plus و پرچم‌دار سامسونگ یعنی Galaxy S8 را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

به گزارش کلیک- در تمام آزمایش‌های سرعت عملکردی که تا‌کنون انجام شده، اپل آیفون ۷ پلاس، توانسته رقبا را پشت سر بگذارد، حتی گوشی Pixel XL که قرار است به لطف وجود اندروید خالص یا همان Stock Android تجربه بهتری از سیستم عامل اندروید را فراهم آورد؛ نتوانسته در رقابت با آیفون ۷ پلاس، پیروز شود. با این حال، با وجود هیولای جدید گوشی‌های تلفن همراه یعنی Galaxy S8 ما در نهایت خواهیم دید که تاج برتری از آن یک گوشی هوشمند متفاوت خواهد بود یا نه؟

آیا آیفون ۷ پلاس به وسیله گوشی تازه معرفی شده Galaxy S8 از میدان رقابت خارج خواهد شد؟ تنها آزمایش سرعت عملکرد این موضوع را آشکار خواهد ساخت.

در آخرین آزمایشی که توسط وب‌سایت EverythingApplePro انجام شده بود، گلکسی اس ۸ و آیفون ۷ پلاس، هر دو با اجرای تعداد بسیار زیادی از برنامه‌های کاربردی برای آزمایش سرعت بار‌گذاری برنامه‌ها، به چالش کشیده شدند. با این حال، آیفون ۷ پلاس به خاطر حافظه ۳ گیگابایتی، پردازنده سریع‌تر و سیستم عامل بهینه شده، برنده این چالش است. البته ما نمی‌گوییم که گلکسی اس ۸ یک بازنده است، اما جنبه‌های جالب دیگری هم وجود دارد که متمایلیم شما به آن‌ها توجه کنید. همچنین، آیفون ۷ پلاس به وضوح در اجرا و بار‌گذاری اپلیکیشن‌های بازی، بسیار برتر از گلکسی اس ۸ است. به خاطر داشته باشید که این آزمایش سرعت عملکرد، هرگز روی انتخاب یک کاربر تلفن هوشمند تاثیر نمی‌گذارد و هر دو این گوشی‌ها در نوع خود بسیار قدرتمند هستند. مسئله دیگری که متمایل به ذکر آن هستیم، جزییات رزولوشن هر دو گوشی است که توسط EverythingApplePro مورد بررسی قرار نگرفته بود. آیفون ۷ پلاس رزولوشن ۱۰۸۰p را ارائه می‌کند، در حالی که نهایت رزولوشن گلکسی اس ۸، QHD+ یا مقدار ۲۹۶۰ در ۱۴۴۰ است.

به طور پیش‌فرض، گلکسی اس ۸، رزولوشن FHD+ را ارائه می‌کند، که در مقایسه با آیفون ۷ پلاس، پیکسل‌های بیشتری دارد، اما ما احساس‌مان این است که اگر پرچم‌دار سامسونگ با رزولوشن QHD+ ارائه می‌شد، در آزمایش سرعت عملکرد با تعداد پیکسل‌های کمتر، نتیجه بهتری را به ارمغان می‌آورد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *