ارمغان های فوق العاده تازه ترین آپدیت کروم در اندروید

|
۲ دیدگاه

مرورگر کروم امروزه به انتخاب اول اکثر کاربران اینترنت، از کاربران تلفن همراه گرفته تا پشت میز نشین های کامپیوتر دوست تبدیل شده است. مرورگری دائما در حال رشد و توسعه که حالا خبر وجود دو ویژگی جدید جالب در به روز رسانی تازه آن به گوش می رسد.

به گزارش کلیک، به تازگی پنجاه و هشتمین نسخه از مرورگر قدرتمند کروم شرکت گوگل برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. به روز رسانی ای که در گوگل پلی برای دریافت قرار می گیرد و مهمترین بهبود های آن به برخی تغییرات ظاهری، بخش تاریخچه مرورگر و سیستم پرکردن خودکار فرمها مربوط می شود.

حتما تا به حال با یکی از اپلیکیشن های تحت وب برخورد کرده اید. حال کروم با نسخه ۵۸ خود آمده تا تجربه بهتری از کار با این اپلیکیشن ها را داشته باشید. هنگام ورود به یک آدرس که یک اپلیکیشن تحت وب است، منو های بالا و پایین مرورگر و سیستم عامل پنهان می شوند تا بتوانید به صورت تمام صفحه، همچون یک نرم افزاری عادی با آن کار کنید. نقطه عطف ماجرا هنگامی است که اپلیکیشن تحت وب مورد نظر شما، یک بازی باشد!

در بخش تاریخچه نسخه های فعلی گوگل کروم، صرفا شاهد یک صفحه عادی حاوی یک سری لینکها و عنوانها هستید. اما حالا کروم تغییرات اختصاصی خودش را در این بخش دارد و همچنین دکمه حذف تاریخچه نیز به بخش بالاتری منتقل شده است.

و در نهایت، بخش پر کردن خودکار فرمها نیز دستخوش تغییر شده است. قابلیت Autofill در پنل تنظیمات حالا به Autofill and Payments تغییر نام داده است. این جدا سازی باعث می شود بتوانید رمزها یا عبارات مختلف را به صورت جداگانه از اطلاعات بانکی و پرداختی تعریف کنید تا در حین پر کردن فرمها در سایت های مختلف، مخلوط شدن این اطلاعات شما را به دردسر نیندازند.

کروم در نسخه ۵۸ است و ممکن است همین حالا یا اندکی بعد توانایی دریافت آن در تلفن همراه اندرویدی تان را داشته باشید؛ نظرتان را راجع به کروم و ویژگی های ذکر شده با ما در میان بگذارید.

11 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

۲ دیدگاه

توسط: ژیوری

آخ جووووون کی میاد رو گوگل پلی!؟

توسط: ژیوری

آخ جووووون کی میاد رو گوگل پلی!؟

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.