ضبط آدرس صوتی با استفاده از اپلیکیشن Waze Voice Recorder

شاید یکی از مشکلات بزرگ برای عده ای یافتن آدرس های مختلف و نقشه خوانی در حین رانندگی با خودرو باشد. اما اخیراً اپلیکیشن Waze Voice Recorder برای کمک به این دسته افراد قابلیت ضبط آدرس صوتی را برای کاربران سیستم عامل اندروید ارائه کرده است.

 به گزارش کلیک، از این پس کاربران می توانند آدرس مسیر های مختلف را با استفاده از صوت بر روی اپلیکیشن Waze Voice Recorder ضبط کرده و از آن در هنگام رانندگی استفاده نماید. این اپلیکیشن که تحت سیستم عامل اندروید طراحی شده است پیش از این برای ضبط صدا کاربرد داشته است اما روز دوشنبه نسخه جدید آن با قابلیت ضبط مسیرها و ارائه امکان آدرس دهی صوتی در اختیار کاربران اندرویدی قرار گرفته است. هنوز مشخص نیست که چه زمانی قرار است نسخه تحت سیستم عامل iOS این اپلیکیشن به بازار ارائه شود.

برای کار با اپلیکیشن Waze Voice Recorder کاربر ابتدا می بایست این اپلیکیشن را باز کرده و سپس بر روی گزینه Sound and Voice برای ضبط صدا کلیک نماید. لیستی از کلمات پر کاربردی که کاربر در هنگام ضبط آدرس به آن ها نیاز دارد مثل چرخش به چپ، اعداد و غیره به صورت پیش فرض در این اپلیکیشن تعبیه شده است اما کاربر می تواند برای آدرس دهی از کلمات دیگری نیز استفاده نماید. ظاهراً هنوز امکان به اشتراک گذاری این آدرس های صوتی با سایر دوستان در این اپلیکیشن تعبیه نشده است و کاربران برای اینکه توانایی منحصر به فرد خود در آدرس دهی و پیدا کردن آدرس ها را به رخ دوستان خود بکشند مجبورند تا آن ها را سوار ماشین خود کنند و در حین رانندگی این توانایی را به آن ها اثبات نمایند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *