آپلود تصویر روی اینستاگرام بدون نصب اپلیکیشن آن

|
۰ دیدگاه

از امروز کاربران اینستاگرام می توانند عکس های خود را بدون نیاز به نصب و استفاده از اپلیکیشن Instagram با دیگران به اشتراک بگذارند.

به گزارش کلیک، برای انجام این کار کافیست کاربران از طریق مرورگر موبایل خود وارد وب سایت اینستاگرام شده و به حساب کاربری خود وارد شوند. کاربران پس از آن می توانند با استفاده از مرورگر عکس های جدید ثبت کرده و یا تصویری را از گالری تصاویر گوشی خود انتخاب نموده و پس از اضافه کردن توضیحات آن را روی اکانت خود آپلود کنند. تنها قابلیت هایی که از این روش قابل استفاده نیست، امکان فیلتر گذاشتن بر روی تصاویر و آپلود کردن چند تصویر در یک پست است.

این به روز رسانی جدید که از ماه مارس در اختیار کاربران قرار گرفته می تواند برای افرادی که دارای اینترنت کم سرعت هستند بسیار مفید باشد.

به گفته یکی از سخنگویان اینستاگرام، هدف از ارائه این قابلیت فراهم کردن تجربه ای بهتر و کامل تر برای کاربران در هنگام استفاده از اینستاگرام، صرف نظر از دستگاه و نوع شبکه اینترنتی مورد استفاده آنان است.

پیش از این، نسخه مرورگر موبایلی اینستاگرام تنها اجازه مشاهده پست ها، دنبال یا عدم دنبال کردن افراد، مشاهده نوتیفیکیشن ها و مرور پست ها و تصاویر در تب Explore را می داد.

با این حال، هنوز هم کاربران توانایی استفاده از قابلیت پیغام رسانی دایرکت و یا ارسال فیلم با استفاده از نسخه مرورگر موبایلی اینستاگرام را ندارند.

2 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.