رونمایی از لپتاپ قدرتمند Msi موسوم به GT83VR Titan SLI در کامپیوتکس

|
۰ دیدگاه

همان طور که در اخبار پیشین در جریان قرار گرفته اید، رویداد کامپیوتکس در تایپه تایوان در حال برگزاری است و اکنون نوبت به رونمایی از محصولات جدید شرکت MSI رسیده است؛ام اس آی لحظاتی پیش از لپتاپ گیمینگ قدرتمند خود موسوم به MSI GT83VR Titan SLI رونمایی کرد.

به گزارش کلیک، همان طور که در اخبار پیشین در جریان قرار گرفته اید، رویداد کامپیوتکس در تایپه تایوان در حال برگزاری است و اکنون نوبت به رونمایی از محصولات جدید شرکت MSI رسیده است؛ام اس آی لحظاتی پیش از لپتاپ گیمینگ قدرتمند خود موسوم به MSI GT83VR Titan SLI رونمایی کرد.

قیمت این لپتاپ حدود ۵۰۰۰ دلار تخمین زده شده است و از آن به عنوان اولین لپتاپ جهان که به کیبورد Cherry MX Speed Switches مجهز است یاد می شود؛ با این کیبورد سرعت کار کردن با لپتاپ بسیار بالاتر می رود. این لپتاپ جزو پیشگامان استفاده از آخرین فناوری اینتل در زمینه پردازنده ها محسوب می شود چرا که در این لپتاپ از پردازنده نسل هفتمی جدید اینتل موسوم به Kaby Lake استفاده شده است که با کارت گرافیک قدرتمند  Nvidia GeForce GTX 1080 GPU نیز تقویت شده است و قادرید هر بازی را با این لپتاپ به سادگی اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

در روزهای آینده به بررسی تخصصی این لپتاپ قدرتمند خواهیم پرداخت. با کلیک همراه باشید.

1 پسندیده شده
محمدرضا مرتضایی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.