قابلیت های جدید واتس اپ در iOS

|
۰ دیدگاه

 واتس اپ سه قابلیت را به اپلیکیشن خود اضافه کرد که هر چند این قابلیت ها و تغییرات جزئی و کوچک بوده ولی در نوع خود به بهبود روند پیام رسانی کمک خواهد کرد.

به گزارش کلیک، پیام‌رسان واتس اپ اعلام کرد که تغییراتی در این اپلیکیشن در سیستم عامل iOS ایجاد کرده است. اولین تغییر در رابطه با ارسال عکس است. اگر شما ۵ عکس و یا بیشتر برای مخاطب خود ارسال کنید، واتس اپ به صورت خودکار این عکس ها را به یک آلبوم تبدیل کرده. این عمل باعث می شود تا عکس ها در یک آلبوم جمع آوری شود و دیگر صفحه گفتگوی شما با انبوهی از عکس ها پر نشود و شما می توانید به راحتی از مکالمه های خود نیز استفاده کنید.

یکی دیگر از قابلیت های جدید این پیام رسان، اضافه کردن فیلتر هایی به دوربین است. در حال حاضر ۵ فیلتر برای دوربین وجود دارد، اما فیلتر های جدید بر روی عکس و ویدئو نیز اعمال می شوند. یک میانبر جدید نیز به این اپلیکیشن اضافه شده است، با کشیدن صفحه نمایش به سمت راست می توانید پیغام دادن خود را شروع کنید.

قابلیت های جدید واتس اپ در iOS

هنوز صحبتی در رابطه با قرار دادن این قابلیت ها در اندروید نشده است، ولی باید به زودی منتظر آمدن این قابلیت ها در اندروید نیز باشیم.

4 پسندیده شده
فاطمه محمدی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.