هفته رهبران دیجیتال لندن، دوازدهمین کنفرانس هویت دیجیتال لندن
|

هفته رهبران دیجیتال لندن، دوازدهمین کنفرانس هویت دیجیتال لندن

کنفرانس هویت دیجیتال لندن، با محوریت انتقال داده های دیجیتال برگزار می شود، هر ساله در این کنفرانس رهبران کمپانی های دیجیتالی، سیاستمداران، سیاست‌گذاران، نوآوران و سخنرانان دور هم جمع می شوند و ایده های خود در حوزه هویت دیجیتال و راه های ارتقا سیستم های دیجیتالی در اتوماسیون شرکت ها صحبت می کنند.

هرساله ایده های بسیار نابی در این کنفرانس مطرح می شود که در انتهای این کنفرانس یک روزه، طرح های برتر انتخاب شده و دولت انگلستان و سیاستمداران برتر و مطرح جامعه بر روی طرح ها سرمایه گذاری کرده و طرح ها را به مرحله اجرا در می آورند. این کنفرانس هرسال در تاریخ ۲۲ ژوئن،۱ تیر برگزار می شود، ساعت شروع کنفرانس ۸:۳۰ و ساعت پایان نیز ۱۷ عصر می باشد.

کنفرانس کمپانی سیسکو سیستمز Cisco
|

کنفرانس کمپانی سیسکو سیستمز Cisco

«شرکت سیسکو سیستمز» (Cisco Systems) شرکت آمریکایی تولیدکننده تجهیزات شبکه (Network) است که مرکز آن در شهر سن‌خوزه، کالیفرنیا در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات را طراحی می‌کند و با سه نام تجاری مختلف سیسکو، لینکسیس و ساینتیفیک آتلانتا به فروش می‌رساند. در ابتدا، سیسکو فقط روترهای چند پروتکل تولید می‌کرد ولی امروز محصولات سیسکو را در همه جا از اتاق نشیمن گرفته تا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌توان پیدا کرد. دید سیسکو این است «تغییر روش زندگی، کار، بازی و آموزش».

کنفرانس کمپانی سیسکو سیستمز، از تاریخ ۲۵ الی ۲۹ ژوئن،۴ تیر ماه ۱۳۹۶ الی ۸ تیر ماه، در لاس وگاس برگزار می شود. در این کنفراس سیستم ها و شبکه های جدیدی معرفی می شود، در این کنفرانس فناوری IT آینده مورد نظر این شرکت مطرح می شود، در کنفرانس سیسکو ۲۰۱۷ باید منتظر اتفاقات مهمی باشیم.

در اواخر مارس ۲۰۰۰، در اوج رشد دات کام، Cisco با ارزش مالی بالغ بر ۵۰۰ میلیارد دلار ارزشمندترین شرکت دنیا بود. در سال ۲۰۰۷ نیز با ارزشی بالغ بر ۱۶۵ میلیارد دلار همچنان یکی از ارزشمندترین شرکت‌ها بود.

سیسکو با خرید شرکت‌های دیگر، توسعه داخلی و همکاری با دیگر شرکت‌ها، Cisco به بازار بسیاری از قطعات دیگر شبکه (غیر از Router) راه پیدا کرده‌است، مانند Ethernet Switching، دسترسی از راه دور، Router های شعبه‌ای، شبکه خودپردازهای بانک‌ها، امنیت، دیوار آتش، تلفن اینترنتی و غیره. در ۲۰۰۳، Cisco شرکت محبوب LinkSys تولید کننده سخت‌افزار شبکه کامپیوتر را خریداری کرد و آن را در صدر تولید کننده‌های قطعات مربوط به کاربران عادی گذاشت.

سیسکو به یکی از ارائه دهندگان اصلی تلفن اینترنتی در سطح تجاری تبدیل شده‌است و حالا با خرید دو شرکت ساینتیفیک آتلانتا و لینکسیس می‌خواهد پا به بازار خانگی آن نیز بگذارد. ساینتیفیک آتلانتا تجهیزات لازم برای صدا روی پروتکل اینترنت را برای سرویس دهنده‌های کابلی مانند تایم وارنر، کابل ویژن، راجرز، UPC و دیگران ارائه می‌کند در حالی که لینکسیس با شرکتهایی مانند اسکایپ و یاهو برای ارائه خدمات VoIP با استفاده از تجهیزات بیسیم برای کاربران عادی همکاری می‌کند.

همایش بزرگ آینده کسب‌وکارهای نوپا در ایران
|

همایش بزرگ آینده کسب‌وکارهای نوپا در ایران

همایش بزرگ آینده‌ی کسب‌وکارهای نوپا در ایران با حضور بزرگان استارتاپ و کارآفرینی ایران در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.

مدرسه ی استانداردهای کسب و کارهای نوپا در سال ۱۳۹۶ توسط مجموعه‌ی تیم فایندر با هدف انتقال استانداردها و تکنولوژی های روز در حوزه ی کسب و کار، به توسعه دهندگان ایرانی این حوزه فعالیت خودش را آغاز کرد.

تیم گرداننده مدرسه استاندارد های کسب کارهای نوپا، داوطلبانی هستند که علاقه دارند نقشی در استاندارد سازی کسب و کارهای نوپا ایران داشته باشند و تمامی علاقه مندان می‌توانند عضوی از این تیم باشند و در رشد آن کمک کنند.

مدرسه استانداردهای کسب و کارهای نوپا ایران، همایش بزرگ کسب و کارهای نوپا ایران را با حضور بزرگان این حوزه در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۶ در دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیر برگزار می کند.

همایش بزرگ آینده کسب‌وکارهای نوپا در ایران

برهان مجیدی مدیر عامل مدرسه ی استانداردهای کسب و کارهای نوپا ایران هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش جامعه ی استارتاپی ایران و جوانان علاقه‌مند به استارتاپ و کارآفرینی بیان و گفت: به دنبال آن هستیم تا با ایجاد بسترهای مناسب در راستای ارتقا کیفی فعالان صنعت استارتاپ و کارآفرینی، بستر پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این صنعت در کشورمان فراهم شود.

کارآفرینان و مدرسان همایش بزرگ آینده کسب و کارهای نوپا در ایران، نخبگان این حوزه هستند که از جمله آن ها می توان به: مهدی علیپور سخاوی (دکتر استارتاپ)، علی شهیر (مدیرعامل شرکت شتا)، علی حاج محمدی (بنیان گذار همیار وردپرس)، مجید حسینی (بنیان گذار وب سایت علی بابا)، مجید کثیری (بنیانگذار اخبار رسمی)، سهیل شهیدی (بنیان گذار پیمنت ۲۴)، شایان شلیله (بنیان گذار ای نتورک) و تعداد زیادی از کارآفرینان دیگر اشاره کرد.

در واقع هدف اصلی این مدرسه و این همایش ارتقا سطح دانش شرکت کنندگان و ایجاد فرهنگ سازی صحیح در زمینه کارآفرینی است.

هزینه شرکت در این دوره از ۵۹ هزار تومان الی ۱۹۹ هزار تومان است، برای ثبت نام می توانید به وب سایت http://www.fobs.cf مراجعه کنید.

کنفرانس Cloud Identity Summit 2017
|

کنفرانس Cloud Identity Summit 2017

کنفرانس Cloud Identity Summit برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ با حمایت رهبران صنعت و فناوری تشکیل شد و از سال ۲۰۱۰ تاکنون به صورت منظم هر ساله در ماه ژوئن برگزار می گردد. این کنفرانس از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ ژوئن،۲۹ خرداد الی ۱ تیر، در شیکاگو برگزار می گردد.

امسال تمرکز اصلی کنفرانس Cloud Identity Summit بر روی هویت هوشمند است. هویت هوشمند و یا هویت دیجیتال هسته اصلی امنیت در دنیای فردای انسان است که می تواند زمان فراغت و زمان کار ما را در هم ادغام کرده و به صرفه جویی در وقت به ما کمک کند. در واقع هدف اصلی این کنفرانس تعیین هویت دیجیتال برای هر فردی در جامعه است تا افرادی به راحتی بتوانند از اطلاعات شخصی خود محافظت کنند و نگران سو استفاده از اطلاعات شخصی خود نباشد. در واقع این پروژه، دنیا را به مسیر تازه ای هدایت می کند و هویت تازه ای را برای افراد مشخص می کند.

از دیگر محور های این کنفرانس می توان به هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و رابطه انسان با تکنولوژی نام برد ولی بیشتر صحبت های اصلی در این کنفرانس در رابطه با پروژه هویت دیجیتال خواهد بود.

کنفرانس اپل WWDC 2017
|

کنفرانس اپل WWDC 2017

در این هفته اپل کنفرانس WWDC را برگزار خواهد کرد که در این کنفرانس از ورژن جدید iOS، ورژن جدیدی macOS، ورژن جدید watchOS رونمایی می شود، البته ممکن است اتفاقات دیگر و محصولات دیگری نیز در این کنفرانس رونمایی شود تنها باید صبر کرد و منتظر ماند. این کنفرانس در تاریخ ۵ ژوئن،۱۵ خرداد الی ۹ ژوئن ،۱۹ خرداد برگزار می گردد.

کنفرانس زنده اپل در طول این سال ها توانسته است اعتبار خود را ثابت کند و در این کنفرانس از هیچ حقه ای استفاده نمی شود، تکنولوژی در طول این سال ها به میزانی پیشرفت کرده است و هوش مردم به میزان قابل توجهی بالا رفته است که نمی توان با حقه ها وارد میدان شد.امسال اپل با دست پر به میدان می آید و از به روز رسانی هایی که امسال اپل معرفی می کند می توانیم به به روز رسانی نرم افزاری iOSو به روزرسانی macOS نیز اشاره کنیم.در سال گذشته اپل در کنفرانس خود توجه چندانی به آیپد ها نداشت ولی امسال خبر ها حاکی از این است که به روز رسانی هایی نیز در آیپد ها صورت گرفته است و احتمال عرضه آیپد جدیدی در ابعاد جدید نیز وجود دارد. یکی دیگر از نکات قابل توجه در این کنفرانس رونمایی از بلند گوی سیری است،سیری دستیار مجازی اپل است که کاربران اپ سال ها است که با آن آشنایی دارند ،حالا اپل به این فکر افتاده است که در این زمینه با گوگل و آمازون رقابت کند.

برای مشاهده کنفرانس اپل به صورت زنده باید از یکی از دستگاه های آیفون، آیپد، آی پاد، مک بوک با سافاری ۶٫۰٫۵ و یا PC با Microsoft Edge و یا ویندوز ۱۰ استفاده کنید و به وب سایت رسمی اپل متصل شوید تا بتوانید این کنفرانس را به صورت زنده تماشا کنید، البته کلیک گزارش لحظه‌به‌لحظه کنفرانس WWDC 2017 را پوشش می دهد.

|

نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷

نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ از تاریخ ۳۰ مه تا ۳ ژوئن ۲۰۱۷، برگزار می شود ،۹ خرداد الی ۱۳ خرداد،که این نمایشگاه یکی از برجسته ترین نمایشگاه ها در زمینه تکنولوژی است. این نمایشگاه امسال جشن ۱۰ سالگی خود را نیز برگزار می کند و امسال رقابت سخت تری میان برند ها وجود دارد چون در این جشن ده سالگی هر کمپانی قصد دارد تا ثمره ۱۰ سال تلاش خود را به سایر کمپانی ها نشان دهد. مسائل و موضوعاتی که در این نمایشگاه مورد بررسی قرار می گیرد عبارت است از: هوش مصنوعی، رباتیک، اینترنت اشیا، واقعیت مجازی، تعامل واقعیت مجازی و بازی های ویدئویی، ابر اطلاعات، ارتباطات سیار، سخت افزار و لوازم جانبی کامپیوتر. کشور های مختلفی در این نمایشگاه شرکت می کنند و در انتهای این نمایشگاه به ۷۷ کمپانی برتر از کشور های مختلف جوایزی اهدا می گردد و ۸ محصول نیز به عنوان محصول برتر معرفی می شود. در انتهای این نمایشگاه مراسمی نیز به افتخار شرکت های برتر انجام می شود و به رسم یاد بود به آن ها جوایزی اعطا می گردد.

کامپیوتکس 2017

جوایزی که در بخش های مختلف به ایده های برتر اعطا می شود در سه حوزه گنجانده شده است که این حوزه ها عبارت‌اند از: هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و اینترنت اشیا. در واقع هدف اصلی این نمایشگاه این بوده است که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و به کارگیری ایده های ناب و خوب در زمینه های مختلف صنعت کاربردی جهان را هر روز بیشتر از قبل پیش برد و در این زمینه برای رفاه حال انسان ها حرکات مثبتی صورت پذیرد.

کامپیوتکس 2017

در نمایشگاه کامپیوتکس همچنین جوایزی نیز در زمینه نوآوری صنعتی به ایده پردازان اعطا می شود و داوران در این بخش از کشور های تایوان، فنلاند، دانمارک، بلژیک هستند و این داوران فناوری و پیشرفت آن را در تمام زمینه های موجود در نظر می گیرند. کریس ورستاک، بنیان گذار و مدیر اجرایی CRE8 یکی از داوران این بخش است، وی در گفتگویی اظهار داشته است که این نمایشگاه هر ساله محل مطرح شدن بسیاری از ایده های ناب دنیا است و در زمینه هوش مصنوعی و اینترنت اشیا امسال برنامه های خاصی در نظر گرفته شده است.

کامپیوتکس 2017

راجر لین نوا، یکی دیگر از داوران این بخش افزوده است که جوایزی که در این نمایشگاه اعطا می شود نقش بسیار مهمی در تحریک افراد دارد تا در زمینه ای مناسب و با رقابتی سالم توانایی های خود را به معرض نمایش بگذارند.

|

هفته صفحه‌نمایش Display Week

هفته صفحه نمایش عنوان کنفرانسی است که از تاریخ ۲۱ ماه مه تا تاریخ ۲۶ ماه مه در لس آنجلس برگزار می شود. در این کنفرانس و نمایشگاه غرفه داران و کمپانی های زیادی شرکت می کنند تا با رایزنی بتوانند سرمایه هایی برای تولید به دست بیاورند. این هفته فرصت ارزشمندی برای بسیاری از کمپانی های کهنه کار و تازه کار است تا در این زمینه به ایده های برتر برسند.

این کنفرانس و سمینار ها زمینه بسیار خوبی برای کسب و کار های کوچک است تا با مطرح کردن ایده های خود به سرمایه گذاری ای خوبی در این زمینه دست پیدا کنند. امکانات رایگان بسیار زیادی در این کنفرانس برای علاقه مندان ارائه می شود که این امکانات زمینه های بسیار خوبی برای مطرح کردن ایده ها به وجود می آورد.

نمایشگاه اینوتکس 2017
|

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷

نمایشگاه‌هاى بین‌المللى با گرایشات علمی-فناوری پل ارتباطى بین بازرگانان، فناوران، صنعت‌گران و محققین کشورهاى گوناگون مى‌باشند که تنها براى نمایش کالاها و انجام مذاکرات تجارى پیرامون آنها برگزار نمى گردد، بلکه اطلاعات گوناگون در زمینه قیمت‌هاى رقابتى در سطح جهانی، آخرین استانداردهاى کیفی، آخرین پیشرفت‌هاى صنعتی، دستاوردهاى پژوهش علمى و ایده‌هاى اقتصادى – تکنولوژیکی نیز در خلال برگزارى نمایشگاه‌ها مورد تبادل قرار مى‌گیرند.

به وجود آوردن زمینه مساعد جهت انجام ملاقات‌هاى سیاسى و اقتصادى بین هیئت های بلندپایه کشورها در جهت ایجاد حسن تفاهم میان آنها بیانگر بعد دیگرى از فلسفه وجودى این نمایشگاه‌ها مى‌باشد؛ تا جایی که امروزه، نمایشگاه‌هاى بین‌المللى یکى از کارآمدترین ابزارها جهت گسترش مناسبات سیاسی و فرهنگى به حساب می آیند.

همچنین آشنایی مردم و متخصصین با فناوری و تکنیک‌هاى جدید و مدرن در سطح جهانى، بالا بردن سطح کمى و کیفى تولید و آشنا ساختن کشورهاى مختلف با امکانات و استعدادهاى دیگر کشورها، از دیگر اهداف برگزارى نمایشگاه‌های بین‌المللى به شمار مى‌ رود.

در سال های اخیر آوازه موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران در حوزه­‌‌‌های مختلف علمی و فناوری در سطح بین‌المللی پیچیده است و همچنین موقعیت‌های استراتژیک، منابع انسانی مستعد، منابع و ذخایر خدادادی و… کشورمان را تبدیل به سرزمین فرصت‌ها برای سرمایه‌گذاران و صاحبان فناوری جهت توسعه فعالیت‌های اقتصادی و تجاریشان نموده است. این ظرفیت‌ها فرصت مناسبی به منظور صادرات دانش و فناوری‌های داخلی به خارج از کشور و همچنین شناسایی توانمندی‌های دیگر کشورها در حوزه فناوری‌های نو و وارد کردن آن به داخل کشور را فراهم ساخته است.

با توجه به فقدان نمایشگاه‌های بین‌المللی مناسب در کشور که در برگیرنده تمامی حوزه‌های فناوری باشد، چهار دوره نمایشگاه اینوتکس در سالهای ۱۳۹۰، ۱۳۹۱، ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ با همت پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری و سفارت ج.ا.ایران در روسیه در کشورمان برگزار گردید.

اولین نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌های پیشرفته با حضور بیش از ۸۰ نفر از متخصصین روسی در قالب ۵۲ شرکت فناور به مدت سه روز، در اسفندماه سال ۱۳۹۰ در تهران برگزار گردید. در این نمایشگاه، شرکت‌های روس آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را در زمینه‌هایی همچون فناوری اطلاعات و ارتباطات، انرژی، نفت و گاز، فناوری زیستی، هوافضا و تجهیزات ساخت­ و­ساز به معرض نمایش گذاشتند.

با تکیه بر دستاوردهای دوره اول، «دومین نمایشگاه بین‌المللی فناوریهای پیشرفته»، از تاریخ ۷ لغایت ۹ اسفندماه ۹۱ با شرکت ۱۲۰ نفر از متخصصین کشورهای روسیه، بلاروس و اوکراین در قالب ۷۰ شرکت برگزار گردید.

سومین نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری (INOTEX۲۰۱۴) در تاریخ ۲ الی ۴ خرداد ماه سال ۹۳ با حضور ۶۰ شرکت فناور از کشورهای روسیه (۳۴ شرکت)، هند (۱۹ شرکت)، کره‌جنوبی (۲ شرکت)، آلمان، انگلیس، چین، ترکیه و ۵۷ شرکت ایرانی برگزار شد. نهایتا ۱۷ تفاهم‌نامه و قرارداد انتقال فناوری در حاشیه این نمایشگاه به ارزش بیش از ۶ میلیون دلار به امضا رسید.

چهارمین دوره این نمایشگاه (INOTEX۲۰۱۵) در تاریخ ۹ – ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۴ با حضور ۴۷ شرکت فناور از ۱۵ کشور دنیا (روسیه، انگلیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا، سوئد، یونان، ژاپن، کره جنوبی، چین و …) برگزار گردید که در نهایت منجر به انعقاد ۲۵ قرارداد انتقال تکنولوژی به ارزش ۳۰ میلیون دلار گردید.

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری INOTEX۲۰۱۶ با تجربه موفق سالیان گذشته و هدف‌گذاری جهت دعوت از شرکت‌های معتبر فناور از دیگر کشورهای جهان، در نظر گرفته شد و در همین راستا حضور شرکت‌هایی از بیش از ۲۰ کشور دنیا برای این دوره برنامه‌ریزی گردید.

این رویداد در روز های ۲ الی ۵ خرداد ماه برگزار می شود و در ادامه به بررسی برنامه دقیق این کنفرانس می پردازیم:

نمایشگاه اینوتکس 2017

نمایشگاه اینوتکس 2017

نمایشگاه اینوتکس 2017

نمایشگاه اینوتکس 2017

نمایشگاه اینوتکس 2017

نمایشگاه اینوتکس 2017

نمایشگاه اینوتکس 2017

نمایشگاه اینوتکس 2017

نمایشگاه اینوتکس 2017

کنفرانس E3 2017
|

رویداد E3 2017

رویداد E3 2017 امسال در تئاتر Orpheum در ۱۳ژوئن،۲۳خرداد، ساعت ۱۳ تشکیل می شود و در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷،۲۵ خرداد، در ساعت ۲۱ پایان می پذیرد، این مراسم که در واقع نمایشگاه سالانه سرگرمی های الکترونیکی است هر ساله سر و صداهای زیادی بر پا کرده است و باید دید که امسال در جریان این کنفرانس چه بازی های رونمایی می شود.

کنفرانس گوگل I/O
|

کنفرانس گوگل I/O

کنفرانس گوگل I/O از تاریخ ۱۷ ماه می الی ۱۹ ماه می در ماونت ویو کالیفرنیا برگزار می شود. این کنفرانس سالانه در رابطه با روند تغییر و تحولاتی است که در یک سال برای محصولات کمپانی گوگل رخ داده است و طرح های جدید در رابطه با ایده های جدید نیز در این کنفرانس مطرح می شود. در این کنفرانس تمام طرح های برتر گوگل مطرح و بررسی می شود و در رابطه با طرح های جدید و زمینه های عملکرد آن ها صحبت هایی به میان می آید.

افتتاحیه این کنفرانس به صورت لایو یا زنده در یوتیوب به نمایش درآمده است وبسیاری از علاقه مندان از این طریق این افتتاحیه را مشاهده کرده اند. در این افتتاحیه در رابطه با دستیار گوگل نیز صحبت هایی به میان آمد و این آمار ارائه شد که در سال جدید دستیار گوگل چیزی برابر با ۱۰۰ میلیون کاربر داشته است. در جریان این کنفراس خبر های جدیدی در رابطه با دستیار گوگل ارائه شده است که یکی از مهم ترین آن ها راه یافتن دستیار گوگل به آیفون است و با استفاده از Google Assistant SDK ارتباط هایی میان دستیار گوگل و واقعیت مجازی برقرار می شود. این ارتباط شامل ارتباط دستیار مجازی با وسائل الکترونیکی نیز می شود، با استفاده از این ارتباط وسایلی مانند یخچال، ماشین لباسشویی و بسیاری از ابزار برقی در منزل کار خود را با سرعت بیشتری انجام می دهند. زبان های زیادی نیز به دستور کار این دستیار اضافه شده است که از جمله آن ها می توان به زبان برزیلی، پرتغالی، اسپانیایی، ایتالیایی، کره‌ای، فرانسه و بسیاری از زبان های دیگر اشاره کرد.

کنفرانس گوگل I/O

در این میان گوگل از همکاری جدید خود با Spotify،Deezer و SoundCloud خبر داد که در این همکاری با استفاده از اتصال google home با هر یک از این سامانه ها اتصال میان آن ها بسیار راحت تر و سریع تر صورت می پذیرد.

گوگل هم چنین از آلبوم عکس خود خبر داده است که در این ایده شما می توانید بهترین عکس های خود را انتخاب کنید و این عکس ها در قالب یک آلبوم واقعی با روکش سخت به فروش می رسد. این آلبوم ارزشی برابر با ۱۰ الی ۲۰ دلار دارد و فقط در آمریکا امکان دسترسی به آن و تهیه آن وجود دارد.

کنفرانس گوگل I/O

یکی از محور های اصلی این کنفرانس اندروید O است که در این کنفرانس به بررسی این موضوع پرداخته می شود. در واقع برای توضیح بیشتر برنامه ها و عملکرد های اندروید O اسلاید هایی تهیه شده است که در این کنفرانس به خوبی توضیح داده می شود.

در این کنفرانس بر روی اندروید O بسیار تاکید خواهد شد و در رابطه با برنامه های مربوط به آن صحبت های زیادی به میان خواهد آمد. پروژه های زیادی در ارتباط با اندروید O هستند که در واقع یکی از این پروژه ها هدایت ماشین ها به صورت خودکار با استفاده از این سیستم است. هم چنین ارتباط هایی نیز میان اندروید O و واقعیت مجازی نیز برقرار شده است.