۱۴ مرداد ۱۳۹۶ الی ۱۴ آبان ۱۳۹۶

زمان باقی مانده تا پایان رویداد

کنفرانس DELL EMC

این اولین باری است که تمام تکنولوژی ها و گجت های وابسته به کمپانی و خانواده DELL در یک جا جمع شده اند، همه تکنولوژی ها در یک کنفرانس. در این کنفرانس جمعی از کارشناسان و رهبران کسب و کار گرد هم می آیند تا تحولاتی در دگرگونی دنیای دیجیتال به وجود آورند.

این اولین باری است که کمپانی DELL تصمیم به برگزاری چنین کنفرانسی دارد که محور های اصلی آن نوآوری، افزایش تحرک در نیروی کار و کاهش خطر های احتمالی ناشی از تکنولوژی است. در رویداد بزرگ DELL یکی از محورهای اصلی بهبود تکنولوژی در زمینه آموزش و پرورش است و شعار اصلی این کنفرانس نیز:DELL تحقق بخشیدن آینده ای پیشرفته با تکنولوژی است.

در این کنفرانس علاوه بر تأکید بر پیوند تکنولوژی با بخش های مختلف زندگی، ایده های DELL برای محصولات بعدی نیز بررسی می شوند. در این کنفرانس بیش از ۵۰۰ عنوان بررسی می شود و رهبران فناوری اطلاعات در رابطه با این عنوان ها به بحث و بررسی می پردازند.

در بخشی از این کنفرانس نیز گواهی نامه های فنی با گذراندن دوره های مهارتی به صاحبان کسب و کار اعطا می گردد و این گواهی نامه ها در آینده شرکت ها بسیار مؤثر خواهند بود.

یکی از نکات قابل توجه در کنفرانس DELL دیدار با چهره های مطرح این کمپانی، طراحان، ایده پردازها است که در طی بحث و گفتگوهایی این افراد از تجربه های خود در زمینه های کسب و کار صحبت هایی می کنند. در واقع این کنفرانس مجموعه ای از محصولات جدید، نوآوری در واقعیت مجازی و تازه های زمینه های دیجیتال و سرگرمی است.

بسیاری از فن آوری ها و تکنولوژی های تازه DELL نیز در این کنفرانس چند روزه معرفی می شوند.

در این کنفرانس ۴ روزه بیش از ۵۰۰ عنوان برای بحث و بررسی مطرح می شوند و ۱۰ نوع فرمت جلسه در زمینه های تکنولوژی برگزار می شود و بیش از ۲۰ گواهی نامه فنی به مدیران کسب و کارهای برتر اعطا می شود.

مشخصات رویداد این رویداد روزانه برگزار می گردد.
مکان
آمریکا، ایالت نوادا
آدرس
5450 Great America Pkwy, Santa Clara, CA 95054
پست الکترونیکی
dellemcworld@dell.com
شماره تماس (ها)
888-399-6753
وب سایت
http://www.dellemcworld.com

هم اکنون به اشتراک بگذارید