۲۳ خرداد ۱۳۹۶ الی ۲۵ خرداد ۱۳۹۶

این رویداد به پایان رسیده است

کنفرانس E3 2017

رویداد E3 2017 امسال در تئاتر Orpheum در ۱۳ژوئن،۲۳خرداد، ساعت ۱۳ تشکیل می شود و در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷،۲۵ خرداد، در ساعت ۲۱ پایان می پذیرد، این مراسم که در واقع نمایشگاه سالانه سرگرمی های الکترونیکی است هر ساله سر و صداهای زیادی بر پا کرده است و باید دید که امسال در جریان این کنفرانس چه بازی های رونمایی می شود.

در طول دو روز برگزاری این نمایشگاه، کمپانی های معتبر زیادی از بازی های برتر خود رونمایی می کنند، از جمله این کمپانی ها می توان به شرکت های یوبی سافت، مایکروسافت، سونی و الکترونیک آرتز اشاره کرد که عناوین مشهوری همچون فیفا ۱۸، کال اف دیوتی جنگ جهانی دوم، نید فور اسپید جدید، The Crew 2، نسخه جدید مجموعه اساسین کرید، The Last of Us Part II و… رونمایی خواهند کرد.

هم چنین Ubisoft این نوید را داده است که بازی های Assassin’s Creed، Far Cry 5، The Crew 2 نیز در سال ۲۰۱۷،۲۰۱۸ عرضه می شوند.

کنفرانس E3 2017

سال ۲۰۱۷-۲۰۱۸ سال بسیار هیجان انگیزی برای Assassin’s Creed خواهد بود، هنوز جزئیات زیادی در رابطه با این بازی منتشر نشده است ولی در بسیاری از تصاویر و صحبت ها این موضوع به نظر می رسد که این بازی در مصر اتفاق می افتد.

کنفرانس E3 2017

در این میان کمپانی مایکروسافت نیز اعلام کرده است که نشست خبری ایکس باکس E3 خود را در روز ۱۱ ژوئن از ساعت ۱۴ الی ۱۷ برگزار خواهد کرد. کمپانی ها و استودیوهای بازی بسیار زیادی در این کنفرانس دارای برنامه هایی هستند که اگر بخواهیم نام چند عدد از معتبر ترین آن ها را ببریم می توانیم به سونی، یوبی سافت،EA، نینتندو،IGN و بسیاری از نام های دیگر اشاره کنیم.

مشخصات رویداد این رویداد روزانه برگزار می گردد.
مکان
آمریکا، لس آنجلس
وب سایت
http://www.ign.com

هم اکنون به اشتراک بگذارید