۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ الی ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

این رویداد به پایان رسیده است

کنفرانس گوگل I/O از تاریخ ۱۷ ماه می الی ۱۹ ماه می در ماونت ویو کالیفرنیا برگزار می شود. این کنفرانس سالانه در رابطه با روند تغییر و تحولاتی است که در یک سال برای محصولات کمپانی گوگل رخ داده است و طرح های جدید در رابطه با ایده های جدید نیز در این کنفرانس مطرح می شود. در این کنفرانس تمام طرح های برتر گوگل مطرح و بررسی می شود و در رابطه با طرح های جدید و زمینه های عملکرد آن ها صحبت هایی به میان می آید.

افتتاحیه این کنفرانس به صورت لایو یا زنده در یوتیوب به نمایش درآمده است وبسیاری از علاقه مندان از این طریق این افتتاحیه را مشاهده کرده اند. در این افتتاحیه در رابطه با دستیار گوگل نیز صحبت هایی به میان آمد و این آمار ارائه شد که در سال جدید دستیار گوگل چیزی برابر با ۱۰۰ میلیون کاربر داشته است. در جریان این کنفراس خبر های جدیدی در رابطه با دستیار گوگل ارائه شده است که یکی از مهم ترین آن ها راه یافتن دستیار گوگل به آیفون است و با استفاده از Google Assistant SDK ارتباط هایی میان دستیار گوگل و واقعیت مجازی برقرار می شود. این ارتباط شامل ارتباط دستیار مجازی با وسائل الکترونیکی نیز می شود، با استفاده از این ارتباط وسایلی مانند یخچال، ماشین لباسشویی و بسیاری از ابزار برقی در منزل کار خود را با سرعت بیشتری انجام می دهند. زبان های زیادی نیز به دستور کار این دستیار اضافه شده است که از جمله آن ها می توان به زبان برزیلی، پرتغالی، اسپانیایی، ایتالیایی، کره‌ای، فرانسه و بسیاری از زبان های دیگر اشاره کرد.

کنفرانس گوگل I/O

در این میان گوگل از همکاری جدید خود با Spotify،Deezer و SoundCloud خبر داد که در این همکاری با استفاده از اتصال google home با هر یک از این سامانه ها اتصال میان آن ها بسیار راحت تر و سریع تر صورت می پذیرد.

گوگل هم چنین از آلبوم عکس خود خبر داده است که در این ایده شما می توانید بهترین عکس های خود را انتخاب کنید و این عکس ها در قالب یک آلبوم واقعی با روکش سخت به فروش می رسد. این آلبوم ارزشی برابر با ۱۰ الی ۲۰ دلار دارد و فقط در آمریکا امکان دسترسی به آن و تهیه آن وجود دارد.

کنفرانس گوگل I/O

یکی از محور های اصلی این کنفرانس اندروید O است که در این کنفرانس به بررسی این موضوع پرداخته می شود. در واقع برای توضیح بیشتر برنامه ها و عملکرد های اندروید O اسلاید هایی تهیه شده است که در این کنفرانس به خوبی توضیح داده می شود.

در این کنفرانس بر روی اندروید O بسیار تاکید خواهد شد و در رابطه با برنامه های مربوط به آن صحبت های زیادی به میان خواهد آمد. پروژه های زیادی در ارتباط با اندروید O هستند که در واقع یکی از این پروژه ها هدایت ماشین ها به صورت خودکار با استفاده از این سیستم است. هم چنین ارتباط هایی نیز میان اندروید O و واقعیت مجازی نیز برقرار شده است.

مشخصات رویداد این رویداد روزانه برگزار می گردد.
مکان
آمریکا، کالیفرنیا
وب سایت
https://events.google.com/io/

هم اکنون به اشتراک بگذارید