۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

این رویداد به پایان رسیده است

برای یک روز کارشناسان امنیتی ایده های خود در زمینه ارتقا امنیت سیستم ها را در کنفرانس Red Sky با هم به اشتراک می گذراند و به برترین ایده ها زمینه پرورش داده می شود.

شرکت کنندگان در این کنفرانس شرکت هایی هستند که در زمینه های امنیتی سازمان های بزرگ فعالیت دارند و در این کنفرانس به بررسی روند تحول سیستم های امنیتی در طول سال های گذشته می پردازند و این موضوع می پردازند که فناوری IT چگونه می تواند به بهتر شدن سیستم های امنیتی کمک کند و کمپانی های بزرگ با امن تر کردن سیستم های خود ریسک از بین رفتن و درز کردن اطلاعات ارزشمند را از بین ببرند.

در این کنفرانس داستان ها. درس های بسیار خوبی برای مدیران ارشد کمپانی بزرگ مطرح می شود و از هکر های قدرتمندی نیز دعوت به عمل آمده است تا از تجربیات خود در هک های بزرگ اطلاعات خوبی را در اختیار متخصصان قرار بدهند.

در واقع این کنفرانس فرصت بسیار خوبی برای شرکت های بزرگ است تا به وسیله زمینه پیش آمد امنیت شرکت های خود را با استفاده از متد های روز دنیا ارتقا دهند.

در این کنفرانس هم چنین در رابطه با حافظه ابری و راهکار های افزایش امنیت حافطه ابری صحبت هایی می شود و پیشنهاد هایی نیز در این زمینه به کسب و کار ها داده می شود تا با همکاری با ایده پردازها به روش هایی برای افزایش امنیت حافظه ابری در زمینه های مختلف برسند.

یکی از نکته های بسیار جالب این کنفرانس گرد هم آمدن جمعی از هکر ها در یک محل و به اشتراک گذاری تجربه های جالب در زمینه های امنیتی است. این هکر ها دارای تجربه ای بسیار خوب هستند و در زمینه هم توانسته اند شرکت های بسیار قدرتمندی را هک کنند و در حال حاضر دست از هک کردن کشیده اند و از این اطلاعات خود در زمینه های مفید استفاده می کنند.

مشخصات رویداد
مکان
آمریکا، یوتا
آدرس
South Towne Exposition Center 9575 State St Sandy, UT 84070
پست الکترونیکی
info@goredsky.com
وب سایت
http://goredskyevents.com

هم اکنون به اشتراک بگذارید