۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ الی ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

این رویداد به پایان رسیده است

کنفرانس Women of Silicon Roundabout

کنفرانس Women of Silicon Roundabout، کنفرانسی است که محور اصلی آن الهام بخشی زنان در زمینه های اشتغال از طریق زمینه تکنولوژی بوده است. در این کنفرانس شرکت ها و کمپانی هایی که در زمینه صنعت دستی در کار دارند گرد هم می‌آیند تا با بحث و گفتگو در زمینه های مختلف به روش هایی برای تولید کسب و کار زنان در زمینه تکنولوژی بپردازند. در سال ۲۰۱۶ چیزی حدود ۱۲۰۰ کسب و کار در زمینه تکنولوژی مختص زنان در این کنفرانس مطرح شد،۱۲۰۰ طرح مطرح شده به دست اجرا نرسیده است ولی این عدد نشان می دهد این کنفرانس نقش مهمی در شرکت دادن زنان در زمینه‌های تکنولوژی دارد.

این انجمن کار خود را از اکتبر ۲۰۱۵ آغاز کرده است و می توان گفت یک انجمن نوپا است ولی در طول سال های کم نیز توانسته به خوبی جای خود را در زمینه تکنولوژی پیدا کند.

در سال ۲۰۱۵ این انجمن با شروع به کار خود توانست چیزی حدود ۹۱ درصد رضایت حامیان مالی و سخنرانان را به دست بیاورد و در سال ۲۰۱۶ چیزی حدود ۶۵۰ واجد شرایط کار در زمینه های تکنولوژی وارد بازار کار مرتبط با زمینه خود شدند و بدیهی است که این نیرو ها از بانوان بوده اند.

این کنفرانس کمک شایانی به پیشرفت زنان در زمینه ها تکنولوژی خواهد کرد و هم چنین امید است در آینده نیز توسعه های وسیعی در این زمینه رخ دهد.

مشخصات رویداد
پست الکترونیکی
caprene@maddoxevents.com
شماره تماس (ها)
0203 829 7474
وب سایت
http://www.women-in-technology.com/

هم اکنون به اشتراک بگذارید