۱۲۰ ثانیه ۲۴ مرداد

  1. سایت Nowhereelse اخیرا گزارش جدیدی را از آیفون ۷ همراه با طراحی شماتیک آن منتشر کرده است که احتمال عدم به کارگیری از بلندگوی استریو در این گوشی را تقویت می کند. افرادی که تا به حال با گوشی های آیفون کار نکرده اند، باید بدانند که این گوشی ها فقط یک اسپیکر در بخش پایینی هستند.
  2. از آنجایی که گوشی DuraForce Pro دارای گواهینامه IP68 است، می توان آن را مانند گوشی های Galaxy S7 و Note 7 سامسونگ ضد آب و ضد غبار دانست. کاربران این گوشی هوشمند قادر خواهند بود تا آن را حداکثر به مدت ۳۰ در عمق ۶٫۵ متری آب نگه دارند.اما بر خلاف گوشی های سامسونگ، DuraForce Pro از استاندارد نظامی ۸۱۰G برخوردار است. این به آن معنی است که گوشی DuraForce Pro بسیار محکم و مقاوم بوده و می تواند در برابر ضربه های شدید، فشار و حرارت مقاومت کند.
  3. چین به طلایه دار صنعت هوافضا تبدیل می گردد. این سفینه فضایی با توجه به موتور حلقه ای مرکبش می تواند خودش را نسبت به موشک موتوردار خیلی آهسته تر وارد فضا کند. این حرکت آرام فشار جسمی مسافران را کم و دسترسی افراد آماتور به فضا را آسان تر می کند. شاتل مافوق صوت چین در حال پیشرفت است و در سه تا پنج سال آینده آزمایش می شود
  4. محققان مؤسسه پلی‌تکنیک فدرال لوزان یک سیستم رباتیک فوتبال‌دستی ساخته اند که همه بازیکنان انسانی دارای مهارت متوسط را شکست می‌دهد.به گفته محققان، این سیستم در حال حاضر مانند یک بدن‌ساز با مغز بسیار کوچک است، اما این ربات باید علاوه بر برخورداری از قدرت، بتواند حریف را فریب داده، از مقابل بازیکنان تیم مقابل توپ را عبور بدهد و مسیر توپ شلیک شده از سوی حریف را پیش‌بینی کند.

 

 

 

 

همه

علی اسلامی
0 پسندیده شده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.