چطور در توییتر پیام‌های ۲۸۰ کاراکتری ارسال کنیم؟

رسانه کلیک – توییتر در حال آزمایش فرمت جدیدی است که محدودیت ۱۴۰ کاراکتر را به دو برابر افزایش می‌دهد به طوری که می‌توان محتوای بیشتری را درون یک توییت ۲۸۰ کاراکتری جای داد.

چطور در توییتر پیام‌های ۲۸۰ کاراکتری ارسال کنیم؟

این ویژگی فعلاً برای تعداد محدودی از کاربران فعال شده است، ولی اگر می‌خواهید همین الان از این قابلیت استفاده کنید، با کمک یک ترفند می‌توانید این کار را انجام دهید.
به یاد داشته باشید که انجام این کار به چند روش ممکن است، ولی به عقیده ما روش زیر مخصوصاً برای کاربران مرورگر کروم سرراست‌تر و بی‌دردسرتر است. مراحل کار بدین شرح است:
• به آدرس tweetdeck.twitter.com بروید.
• به بخش View رفته و از منوی Developer گزینه Developer Tools را انتخاب کنید.
• وارد زبانه Sources شوید و از طریق فلشی که در تصویر زیر مشخص شده روی Snippets کلیک کنید.

توئیت

• وقتی بخش Snippets باز شد، دکمه New Snippet را انتخاب و این کد را در پنجره خالی سمت راست صفحه کپی کنید.

توئیت

• برای اجرا کردن Snippet روی دکمه Play کلیک کنید.
• اکنون می‌توانید توییت‌های ۲۸۰ کاراکتری بنویسید.
توئیت

• لطفاً دقت کنید که این ترفند فقط در Tweetdeck کار می‌کند، یعنی برای ارسال توئیت‌های ۲۸۰ کاراکتری حتماً باید از کلاینت Tweetdeck استفاده کنید.

عده‌ای از کاربران توییتر درباره این قابلیت آزمایشی توییتر اظهار رضایت کرده‌اند. نمونه‌ای از پست های کاربران توییتر در این زمینه به شرح زیر است:

«توییت ۲۸۰ کاراکتری عالیه! با اینکه کلی مطلب نوشتم هنوز ۷۰ کاراکتر دیگه جا دارم. باورم نمیشه!»

«با این ویژگی جدید، وقتی توییت می‌نویسی هنوز کلی جای اضافه داری. اصلاً نمی‌دونم چطوری باید این جای خالی رو پر کنم...با اموجی؟ نه! منظورم رو متوجه می‌شید؟ نمی‌دونم چطوری باید توییتم رو تموم کنم. فکر کنم دیگه چیزی نمونده...آره تموم شد!»

اکنون باید دید که چه زمانی بالاخره قابلیت ویرایش توییت به این شبکه اجتماعی اضافه می‌شود، چرا که بسیاری از کاربران راه‌اندازی این ویژگی را از توییتر درخواست کرده‌اند.

ارسال نظر