چگونه از هزینه زندگی در کشورهای مختلف با خبر شویم؟

رسانه کلیک - اگر به دنبال روشی برای محاسبه هزینه زندگی در کشور خاصی هستید، این مطلب را بخوانید. در ادامه شما را با سرویسی آشنا می کنیم که توسط آن می توانید از هزینه های زندگی در مناطق مختلف با خبر شوید.

چگونه از هزینه زندگی در کشورهای مختلف با خبر شویم؟

هزینه زندگی یکی از فاکتورهای مهمی است که افراد برای مهاجرت و یا سفر به کشورهای مختلف در نظر می گیرند. این هزینه ها به طور کل شامل خورد و خوراک، پوشاک، حمل و نقل، مسکن و موارد جزیی تر می شود و برای هر کشور با توجه به شرایط اقتصادی و کیفت زندگی، متغیر است ( بهترین شهرهای اروپا برای زندگی کدامند؟ ).

وبسایت Numbeo یک مرجع کامل برای بررسی وضعیت کشورها در حوزه های مختلف است که اطلاعات فوق العاده مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد. در این وبسایت برای هر کشور اطلاعات مربوط به هزینه زندگی، هزینه مسکن، نرخ جرم و جنایت، کیفیت درمان، میزان آلودگی، وضعیت ترافیک و کیفیت زندگی نمایش داده می شود ( با گران ترین شهرهای دنیا برای زندگی آشنا شوید! ).

برای استفاده از Numbeo و محاسبه هزینه زندگی در کشورهای مختلف تنها کافی است وارد وبسایت آن شوید و از آن جا کشور و شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای تعیین منطقه باید از بخش Select Location اقدام کنید.

هزینه زندگی

بعد از وارد کردن شهر و کشور، اطلاعات هزینه های منطقه مورد نظر برای شما نمایش داده می شود. هزینه ها شامل چند بخش رستوران، سوپر مارکت، حمل و نقل، خدمات رفاهی مانند آب، برق و اینترنت، تفریح، مراقبت از کودکان، پوشاک، مسکن و متوسط حقوق می شود.

هزینه زندگی

برای استفاده از این وبسایت به نکات زیر هم توجه کنید:

  • شما می توانید از قسمت Currency، واحد پولی قیمت ها را تغییر دهید.
  • داده های این وبسایت توسط مردم مقیم هر منطقه بروز می شود.
  • قیمت های ارایه شده به صورت حدودی است.
  • ستون Range و امتیاز آن نشان دهنده مقایسه هزینه های آن بخش نسبت به کشورهای دیگر است.
  • همه افراد می توانند اطلاعات خود درباره کشورهای دیگر را به این وبسایت اضافه می کنند.
ارسال نظر