چطور اتریوم رایگان بدست آوریم؟

رسانه کلیک - اتریوم یک نوع ارز دیجیتالی محبوب مبتنی بر بلاک چین است. در این مطلب شما را بهترین روش‌های موجود برای دریافت اتریوم به صورت رایگان آشنا می‌کنیم.

چطور اتریوم رایگان بدست آوریم؟

اتریوم در سال 2015 به طور رسمی معرفی شد و اکنون در جایگاه دوم لیست ارزشمندترین ارز‌های دیجیتالی قرار گرفته است. بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده توسط کارشناسان، قیمت این ارز دیجیتالی با گذشت زمان، افزایش چشم‌گیری خواهد داشت؛ به همین دلیل هم عده زیادی از افراد به دنبال راه‌های دریافت اتریوم هستند. استخراج اتریوم توسط سیستم‌های پردازشی قدرتمند انجام شده و برای دریافت این نوع ارز دیجیتالی باید هزینه و وقت زیادی صرف کنید ( چگونه به صورت رایگان بیت کوین بدست آوریم؟ ).

در کنار راه‌های معمولی استخراج اتریوم، سرویس‌هایی هم برای دریافت آن به صورت رایگان موجود بوده که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در ادامه شما را با تمامی وبسایت‌ها برای دریافت اتریوم رایگان آشنا می‌کنیم.

Earncrypto

یکی از بهترین وبسایت‌های موجود برای دریافت اتریوم رایگان، Earncrypto نام دارد که توسط آن می‌توانید با انجام برخی فعالیت‌ها مانند نصب بازی و اجرای آن، اتریوم رایگان بدست آوردید. علاوه بر اجرای بازی، تماشای ویدیو و معرفی وبسایت به دوستان هم در کسب اتریوم رایگان بیشتر به شما کمک خواهند کرد.

ethereum-faucet

توسط وبسایت ethereum-faucet و ثبت نام در آن، می‌توانید به کسب اتریوم رایگان بپردارید. فرآیند دریافت اتریوم در این وبسایت با کلیک روی تبلیغات و مشاهده وبسایت‌های مختلف صورت می‌گیرد. بعد از به حدنصاب رسیدن اترهای دریافتی در این وبسایت، می‌توانید برای انتقال به حساب درخواست دهید.

Earnings-Club

این سرویس یک کلاب برای دریافت رایگان انواع ارزهای دیجیتالی از جمله اتریوم است که با نمایش تبلیغات و صفحات مختلف عمل می‌کند. بعد از به حدنصاب رسیدن اترهای دریافتی، ارز دیجیتالی شما وارد حساب‌تان خواهد شد.

ETH Invites

در ETH Invites باید افراد مختلف را توسط لینک اختصاصی خود به این وبسایت دعوت کنید. با عضویت افراد از این طریق، به شما اتریوم رایگان داده می‌شود. برای دسترسی به اتریومی که بدست آورده‌اید باید حداقل 5 نفر را از این طریق به عضویت این سایت درآورده باشید.

Etcfaucet

Etcfaucet وبسایت دیگری برای دریافت رایگان اتریوم است. در Etcfaucet هم مانند اکثر سرویس‌های موجود، تبلیغات مختلف نشان داده می‌شود و با مشاهده هرکدام و کلیک روی آن‌ها، اتریوم رایگان کسب می‌کنید.

نظر شما در رابطه با راه‌های دریافت رایگان اتریوم چیست؟

ارسال نظر