چگونه قرمزی صفحه نمایش گلکسی S8 را از بین ببریم؟

گلکسی S8 هنگام عرضه دارای مسائل و مشکلاتی بود و یکی از این مسائل نیز تن قرمز رنگی بود که بر روی صفحه نمایش این گوشی هوشمند مشاهده شده است و راه هایی برای برطرف کردن تن قرمز رنگ صفحه نمایش این گوشی هوشمند دیده شده است.

چگونه قرمزی صفحه نمایش گلکسی S8 را از بین ببریم؟

کلیک -بعد از عرضه شدن گلکسی S8 و S8 پلاس اعتراضات کاربران مبنی بر تن قرمز رنگ مشاهده شده بر روی صفحه نمایش این گوشی هوشمند دیده شده است. حتی در بسیاری از مقایسه ها نیز این گوشی هوشمند در کنار آیفون دیده شده است و به وضوح تن قرمز رنگ بر روی صفحه نمایش این گوشی های هوشمند دیده شده است. برای برطرف کردن این مشکل کافی است که کاربران به منوی تنظیم و وایت بالانس گوشی هوشمند خود رفته و برخی تنظیمات را انجام دهند.

اولین گامی که باید بردارید این است که مطمئن شوید گوشی هوشمند شما آپدیت است و به روز شده است تا با استفاده از منوهای تنظیمات این گوشی هوشمند وایت بالانس صفحه نمایش خود را تنظیم کنید.

بعد از به روز کردن گوشی هوشمند خود شما می توانید با استفاده از منو تنظیمات منو وایت بالانس را فرابخوانید. برای استفاده از منو تنظیمات کافی است که نوار نوتیفیکیشن خود را پایین بکشید.

چگونه تن قرمزی صفحه نمایش گلکسی S8 را از بین ببریم؟

این منو را به سمت پایین بکشید تا زیر مجموعه display را ببینید و آن را لمس کنید.

چگونه تن قرمزی صفحه نمایش گلکسی S8 را از بین ببریم؟

سپس گزینه Screen Mode را انتخاب کنید.

چگونه تن قرمزی صفحه نمایش گلکسی S8 را از بین ببریم؟

در زیر منو Screen Mode شما با گزینه های متفاوتی رو به رو هستید که گزینه Adaptive Display پیشنهاد می شود ولی شما می توانید از گزینه های دیگر نیز استفاده کنید. شما با استفاده از گزینه های این منو می توانید وایت بالانس خود را تنظیم کنید. اگر شما این زیر منو را با لمس کردن Adaptive Display مشاهده نکردید گوشی هوشمند خود را به روز نکرده اید.

اگر شما مشکل تن قرمز رنگ بر روی صفحه نمایش گلکسی S8 خود دارید، باید با به روز کردن دستگاه خود و انجام دادن تنظیمات ذکر شده به برطرف کردن این تن قرمز اقدام کنید.

اگر می خواهید تن های رنگی صفحه نمایش خود را مناسب با سلیقه خود تغییر دهید می توانید از منو های این مجموعه رنگ های آبی، قرمزسبز را تغییر دهید.

چگونه تن قرمزی صفحه نمایش گلکسی S8 را از بین ببریم؟

معمولاً تنظیمات این قسمت به درستی و در کارخانه بسیار دقیق تنظیم شده است ولی شما می توانید براساس سلیقه خود تن های رنگی صفحه نمایش خود را تنظیم کنید. با توجه به لبه به لبه بودن صفحه نمایش این گوشی های هوشمند شما می توانید تن های رنگی لبه های این گوشی هوشمند را نیز تنظیم کنید که در گوشی ها نیز تن رنگی شدید تر و یا کمتر باشد.

چگونه تن قرمزی صفحه نمایش گلکسی S8 را از بین ببریم؟

شما به راحتی می توانید با استفاده از تنظیمات تن های رنگی صفحه نمایش گلکسی S8 و S8 پلاس را تغییر دهید و حتی تن های رنگی لبه ها را نیز تغییر دهید. بعد از اعمال کردن تغییرات ذکر شده شما می توانید تن رنگی مورد علاقه خود را به صفحه نمایش بدهید و دیگر تن قرمز رنگی بر روی صفحه نمایش شما وجود نداشته باشد.

ارسال نظر