آموزش استفاده از فیلتر های افکت صورت در اینستاگرام

همانطور که می‌دانید اینستاگرام رقیبی سرسخت برای اسنپچت به حساب می‌آید، که بسیاری از قابلیت‌های خود را از اسنپچت الهام گرفته است. در آخرین بروز رسانی این اپلیکیشن، کاربران می‌توانند از فیلترهای افکت صورت استفاده کنند.

آموزش استفاده از فیلتر های افکت صورت در اینستاگرام

کلیک - این ویژگی نیز تقلیدی از قابلیت‌های اسنپچت است، ولی ظاهرا با اینستاگرام شناخت کاربران از آن بیشتر شود. برای استفاده از فیلترهای افکت صورت بر روی تصاویر ابتدا باید اپ اینستاگرام خود را بروز رسانی کنید. کاربران می توانند این افکت ها را روی صورت، خواه در فیلم و خواه در عکس ایجاد کنند، اما متاسفانه فقط باید با دوربین سلفی عکس یا فیلم بگیرید. این فیلترها در اینستاگرام دارای ۸ افکت متفاوت بوده که زمان ایجاد تصویر می‌توانید از آن ها استفاده کرده و بر روی چهره‌ی خود آن‌ها را تنظیم کنید.

در ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کرده و از ان جا برای گرفتن تصویر اماده شوید. به عکس زیر توجه کنید.

در سمت چپ تصویر بالا عکس دوربین مشاهده می کنید، بر روی آن را ضربه بزنید تا دوربین اینستاگرام فعال شود، بدین ترتیب می‌توانید تصویر خود را مشاهده کنید. این قابلیت تقریبا مشابه هنگامی است که می‌خواهید یک استوری یا لایو ایجاد کنید.

پس از آنکه تصویر خودتان را مشاهده کردید، در سمت راست و پایین مانند آنچه که در تصویر مشاهده می‌کنید یک شکلک صورت وجود دارد که برای فعال کردن افکت‌های صورت باید بر روی آن کلیک کنید.

اکنون لیست فیس‌ها و افکت‌ها در پایین پانل دوربین مثل تصویر بالا قابل مشاهده است. هر یک از افکت‌ها را می‌توانید انتخاب کنید و تفاوت چهره‌تان را با هر کدام ار افکت‌های چهره مشاهده کنید.

سپس می‌توانید از این افکت‌ها برای گرفتن فیلم یا عکس استفاده کنید. برای گرفتن عکس کافی است دکمه وسط را یکبار لمس کنید و با لمس طولانی مدت آن نیز می‌توانید فیلمبرداری کنید.

اگر قصد دارید افکت‌ها را غیرفعال کنید، بر روی آیکون شکلک افکت که پیش‌تر برای فعال کردن این قابلیت از آن استفاده کردید، دوباره ضربه بزنید تا آنها غیرفعال گردند.

این فیلترها ترکیبی از چهره‌های حیوانات و تزئیناتی است که قطعا در آینده‌ی نزدیک اینستاگرام از آن‌ها پر خواهد شد و این ویژگی را به یک قابلیت تکراری مبدل خواهد کرد بنابراین تا زمان دارید از این افکت‌های صورت استفاده کنید.

ارسال نظر