آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام

وقتی برای نخستین بار قصد می‌کنید که از اپلیکیشن تلگرام را نصب و راه اندازی کنید، به منظور تایید هویت از شما یک شماره تلفن می‌خواهد. اما اگر در ادامه‌ی استفاده از این اپلیکیشن نیاز شد تا شماره‌ی خود را تعویض و یا خاموش کنید، چه باید کرد؟

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام

کلیک - در ادامه راهکاری ساده را شرح می‌دهیم که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی شماره تلفن خود را در تلگرام تغییر دهید. اپلیکیشن تلگرام را باز کنید و از قسمت سه خط موازی سمت چپ آن وارد بخش تنظیمات شوید.

پس از اینکه به بخش تنظیمات وارد شدید، با بخش اطلاعات یا Info سروکار خواهید داشت. یکی از مواردی که در قسمت اطلاعات مشاهده خواهید کرد شماره تلفنی است که در ابتدا به تلگرام معرفی کرده بودید، اکنون آن را انتخاب نمایید.

اکنون شما گزینه‌ای را تحت عنوان CHANGE NUMBER مشاهده می‌نمایید. این گزینه به شما امکان می دهد تا شماره‌ تلفن را تغییر دهید.

در این مرحله تلگرام از شما سوال می‌کند که آیا در مورد اینکار اطمینان دارید، در ادامه شما باید گزینه‌ی ok را انتخاب کنید.

سپس، به صفحه‌ای وارد می‌شوید که قادر خواهید بود شماره تلفن قبلی خود را حذف کرده و شماره‌ی جدیدی را جایگزین نمایید. در این قسمت با صفحه‌ی New number روبرو خواهید شد، همانند آنچه که در تصویر مشاهده می‌کنید.

هنگامی که شماره تلفن جدید را در باکس مربوطه تایپ کردید، از قسمت سمت راست و بالا تیک مورد نظر را مشاهده می‌کنید آن را لمس کرده تا شماره جدید را جایگزین نمایید.

ارسال نظر