پس از به روزرسانی iOS 10.3،چه اتفاقی برای iCloud، iTunes و App Store می افتد؟

اگر شما هم به دنبال آن هستید که بدانید پس از به روزرسانی سیستم عامل به نسخه iOS 10.3، آپشن های iCloud، iTunes و App store کجا می روند؟ به ادامه این مطلب توجه کنید.

پس از به روزرسانی iOS 10.3،چه اتفاقی برای iCloud، iTunes و App Store می افتد؟

کلیک، اپل پس از نسخه ۱۰٫۳ از iOS، آرایش برنامه ها را اندکی تغییر داده است - iCloud و iTunes و App Store به مکان های دیگر انتقال داده شده اند.
iOS 10.3 مجموعه ای از ویژگی های جدید را به کاربران آیفون و آی پد معرفی کرده است. اما شاید آشکار ترین تغییر این سیستم عامل، در برنامه تنظیمات آن رخ داده باشد، که در آن شما آیتم های iCloud، iTunes و App store را سر جای قبلی خود نمی بینید. در واقع، این آیکون ها هنوز هم وجود دارند، اما اپل آن ها را به نقطه ی دیگری انتقال داده است که با این کار، مدیریت کارهایی که با Apple ID در ارتباط هستند، راحت تر انجام خواهد شد.

اگر برنامه تنظیمات هر یک از نسخه های iOS 10.3.x را اجرا کنید، در بالای صفحه، بخشی را که به Apple ID، iCloud، iTunes و App store مربوط است، مشاهده خواهید کرد. با لمس این قسمت، خواهید دید که هر چیزی که به Apple ID مربوط است، در این نقطه جمع آوری شده است. با لمس آیتم مربوط به iCloud، به بخشی وارد می شوید که قبلا با رفتن به آدرس Setting> iCloud به آن ورود پیدا می کردید. در مورد iTunes و App Store نیز شرایط به همین شکل است.
من به عنوان فردی که مدت ها است کاربر iOS هستم، این تغییر را اندکی عجیب می دانم، زیرا به جایگاه قدیمی این آیتم ها در برنامه Setting عادت کرده ام. اما به مرور زمان، خود را با این تغییر جدید نیز تطبیق داده ام، و می توانم صراحتا بگویم که این تغییر، بهتر از حالت پیشین است. قرار دادن تمام عناوین مربوط به Apple ID تحت یک بخش، از سوی شرکت اپل، قدم بسیار خوبی بوده است.
با استفاده از صفحه iCloud، شما می توانید ویژگی های خاصی مانند ایمیل، هماهنگی مخاطبان و مواردی از این قبیل را فعال و غیر فعال کنید. مهمتر آنکه، در این بخش شما می توانید گزینه Find my iPhone را روشن یا خاموش کنید. بنابر این توصیه می شود کاربران به سرعت با این تغییر جدید آشنا شوند.
به روزرسانی سیستم عامل به نسخه های iOS 10.3.x، کار بسیار مختصر و جالبی است که وعده افزایش سرعت در عملکرد را به دنبال دارد. جدا از این موضوع، مشکلات بسیاری در این نسخه از سیستم عامل برطرف شده اند. بنابراین توصیه می شود که کاربران بلافاصله دستگاه های خود را به روز رسانی کنند.

ارسال نظر