آموزش رفع مشکل دانلود نسخه آزمایشی iOS 11 از طریق آپدیت OTA

اگر برای دریافت نسخه آزمایشی iOS 11 از طریق آپدیت OTA با مشکل مواجه شده اید، حتما این مطلب را بخوانید؛ زیرا در ادامه راه حل های برطرف کردن این مشکل را برای شما بیان خواهیم کرد.

آموزش رفع مشکل دانلود نسخه آزمایشی iOS 11 از طریق آپدیت OTA

کلیک - چندین دلیل برای عدم دریافت نسخه آزمایشی iOS 11 از طریق آپدیت OTA وجود دارد که از میان آن ها می توان به سرعت کم اینترنت و کافی نبودن فضای حافظه گوشی برای دریافت سیستم عامل اشاره کرد. در برخی از موارد هم ممکن است به دلیل ترافیک بالا در سرور اپل، امکان دریافت نسخه به روز رسانی شده به صورت موقتی وجود نداشته باشد. ما در ادامه شما را با راه حل هایی آشنا خواهیم کرد که می توانند در برطرف کردن این مشکل به شما کمک کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش برطرف مشکل متوقف شدن فرایند دانلود نسخه آزمایشی iOS 11

در ابتدا مطمئن شوید که قدرت امواج وای فای به اندازه کافی قوی است و اینترنت شما از سرعت مناسبی برخوردار است. سپس مطمئن شوید که حافظه گوشی شما فضای لازم برای دریافت فایل ها را دارد. در ضمن گوشی شما برای دریافت فایل ها باید حداقل ۵۰ درصد شارژ داشته باشد .

چنانچه هیچ از این مشکلات وجود نداشت، مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا پروفایل نسخه آزمایشی را پاک کنید و آن را مجددا دانلود کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا سربرگ General در تنظیمات گوشی را انتخاب کنید.

به پایین صفحه بروید و گزینه profile را انتخاب کنید.

در صفحه Profile گزینه iOS Beta Software Profile را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی گزینه Delete Profile را انتخاب کنید.

پس از انتخاب این گزینه، پروفایل نسخه آزمایشی iOS 11 پاک می شود. سپس گوشی خود را ریست کنید و برای دریافت مجدد پروفایل به سایت Apple Developer Center مراجعه کنید.

پس از دریافت مجدد پروفایل و نصب آن بر روی دستگاه iOS خود، دوباره سربرگ General در تنطیمات گوشی را انتخاب کرده و این بار گزینه Software Update را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه فرایند دانلود نسخه آزمایشی iOS 11 آغاز می شود.

امیدواریم راه حل های ارائه شده در این مطلب بتواند مشکل عدم دریافت نسخه آزمایشی iOS 11 از طریق آپدیت OTA را برطرف کند. حتما دقت کنید که تمام مراحل ذکر شده را گام به گام انجام دهید.

ارسال نظر