چگونه برنامه Airdrop را به طور کامل از لیست اقدامات iOS حذف کنیم؟

اگر می خواهید ردپای AirDrop را به طور کامل از لیست اقدامات (Action Sheet) موجود در سیستم عامل iOS حذف کنید، با ما همراه باشید.

چگونه برنامه Airdrop را به طور کامل از لیست اقدامات iOS حذف کنیم؟

کلیک - نرم افزار حذف AirDrop، ردپای Airdrop را به طور کامل از لیست اقدامات در سیستم عامل iOS از بین خواهد برد.

هر چقدر هم که گزینه AirDrop مهم به نظر برسد، اگر شما به طور کامل در اکوسیستم iOS و Mac سرمایه گذاری نکرده باشید، وجود این گزینه کاملا بیهوده خواهد بود. اعتراف کنید که ردپایی امکاناتی که هرگز از آن استفاده نمی کنید، می تواند آزاردهنده باشد. بنابراین، با توجه به این مطلب، و در نظر گرفتن اینکه شما هرگز از AirDrop استفاده نمی کنید، بهتر است این گزینه را به طور کامل از محلی که بیشتر آن را می بینید - لیست اقدامات در سیستم iOS - حذف کنید.

به محض اینکه نرم افزار AirDrop Disabler، را از مجموعه برنامه های قفل شکنی شده Cydia دانلود و نصب کنید، می توانید ردیف کاملا بیهوده "Air Drop" را از لیست اقدامات iOS حذف کنید، و لیست گزینه هایی را که هر بار در حین به اشتراک گذاری چیزی، می بینید، کاملا از وجود این ردیف پاک کنید. حتی اگر AirDrop را غیر فعال کرده، و بلوتوث را خاموش کرده باشید، همیشه یک ردیف مربوط به AirDrop وجود دارد، که باقی می ماند، مگر در شرایطی که از برنامه AirDroper استفاده کنید.
" این برنامه، بخش سمج مربوط به AirDrop را از لیست اقدامات، برمی دارد تا فضایی تر و تمیز تر و نمایی عریض تر از صفحه در اختیار داشته باشید."

اگر به هیچ وجه از AirDrop در دستگاه iOS خود استفاده نمی کنید، بهتر است همین حالا این برنامه را دانلود کنید. دانلود برنامه کاملا رایگان است، و بخش هایی از سیستم عامل iOS شما را که در صورت استفاده نکردن از این گزینه، به شدت به خلوت شدن نیاز دارد، حذف خواهد کرد. بعلاوه، حتی اگر خود را در شرایطی می بینید که ممکن است زمانی مجبور باشید از AirDrop استفاده کنید، می توانید با حذف این برنامه، شرایط را به حالت طبیعی و قبلی بازگردانید.
من به شخصه امکان َAirDrop را بسیار مفید می دانم و به صورت روزانه از آن استفاده می کنم. اما با توجه به اینکه چنین نرم افزاری برای حذف آن وجود دارد، می توان گفت که سیستم عامل iOS به شدت به تنظیمات دلخواهی نیاز دارد که با استفاده از آن بتوان برخی ویژگی ها را از مکان های خاصی، حذف کرد. اما این گام، بسیار بلند است، و چنین امکاناتی حتی در سیستم عامل اندروید نیز در سطح عمومی، وجود ندارد، مگر آنکه تمایل به روت کردن دستگاه خود داشته باشید.

ارسال نظر