حل مشکل پیغام Update Requested در به‌روزرسانی iOS

در به روزرسانی های iOS ممکن است شما با مشکلات و پیغام هایی مواجه شوید که در به روز رسانی مشکلاتی ایجاد کند، یکی از این پیغام ها، Update Requested است که در این مطلب به راه های برطرف کردن این مشکل می پردازیم.

حل مشکل پیغام Update Requested در به‌روزرسانی iOS

کلیک -راه های زیادی برای به روز رسانی سیستم عامل وجود دارد، هنگامی که به روزرسانی جدیدی برای سیستم عامل شما عرضه می شود شما می توانید با استفاده از مسیر زیر این به روزرسانی را دریافت کنید:

Settings → General → Software Update

در به‌روزرسانی سیستم عامل جدید ممکن است شما با مشکلات بسیار زیادی رو به رو شوید، ممکن است میلیون‌ها نفر در حال به روزرسانی باشند و مشکلات ترافیک اینترنتی برای شما به وجود آید، اپل برای از بین بردن این مشکل راه حلی قرار داده است. هنگامی که شما به صفحه software update می روید و بر روی دانلود و یا update کلیک می کنید با Update requested مواجه می شوید. این موضوع برخی مواقع با چند بار سعی حل می شود ولی در برخی از شرایط این مشکل به این راحتی ها برطرف نمی شود.

مشکل پیغام Update Requested در به‌روزرسانی iOS

به دلیل این که راه بسیار مشخص و قطعی برای از بین بردن این مشکل وجود ندارد شما باید چند راه را امتحان کنید تا ببینید از کدام راه به جواب خواهید رسید. هنگامی که شما با پیغام Update requested مواجه می شوید می توانید راه های زیر را در پیش بگیرید:

۱-ریست کردن اینترنت

یکی از اولین گزینه‌هایی که شما باید از آن اطمینان حاصل کنید، پایدار بودن اینترنت شما است. شما باید دارای سرعت خوبی باشد و مطمئن شوید که اینترنت شما دارای قطعی نباشد. سعی کنید در حین دانلود به روزرسانی، دانلود دیگری بر روی دستگاه دیگری نداشته باشید.

اگر باز هم با پیغام Update Requested مواجه شدید اینترنت گوشی هوشمند خود را یک بار خاموش و روشن کنید، اگر از اینترنت ۳G یا LTE استفاده می کنید بهتر است Wi-Fi استفاده کنید.

۲- Hard Reset

اگر اینترنت خود را نیز چک کردید و مشاهده کردید با وجود این موضوع باز هم با مشکل مواجه شدید باید آیفون و یا آی پد خود را هارد ریست کنید.

دکمه هوم و روشن خاموش یا همان پاور را هم‌زمان نگاه دارید تا صفحه نمایش سیاه شود.

حالا دکمه روشن خاموش را فشار دهید تا آیفون یا آی پد شما روشن شود.

پس از این کار دوباره صفحه Software Update را باز کنید و دوباره برای به روز رسانی اقدام کنید، با این کار به احتمال بسیار زیاد مشکل شما برطرف خواهد شد در غیر این صورت راه های دیگری نیز وجود دارد.

۳- iTunes

اگر با تمام این مراحل باز هم با پیغام Update requested رو به رو شدید، یک راه دیگر برای از بین بردن این مشکل وجود دارد، شما از طریق iTunes می توانید این مشکل را برطرف کنید. شما می توانید با استفاده از OTA شما می توانید از الگوی قبلی آیفون خود برای به روز رسانی استفاده کنید. آیفون یا آی پد خود را به مک یا ویندوز خود متصل کنیداز iTunes به روزرسانی خود را انجام دهید. بدون شک با استفاده از یکی از این روش ها مشکل شما برطرف می شود و دیگر با پیغام Update requested رو به رو نمی شوید.

ارسال نظر