نحوه تغییر ظاهر کیبورد دستگاه های مجهز به iOS 10 به iOS 11

 اگر شما هم از آن دسته کاربران طرفدار ظاهر صفحه نمایش در حالت قفل بودن گوشی  در سیستم عامل iOS 11  هستید، توصیه می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. در این مطلب قصد داریم تا نحوه تبدیل صفحه کلید سیستم عامل iOS 10 به صفحه کلید سیستم عامل iOS 11 را آموزش دهیم.

نحوه تغییر ظاهر کیبورد دستگاه های مجهز به iOS 10 به iOS 11

کلیک ، بعد از رونمایی از سیستم عامل iOS 11 توسط اپل، شاهد تغییرات زیادی در ظاهر سیستم عامل بودیم. یکی از این تغییرات مربوط به ظاهر صفحه نمایش در حالت قفل بودن گوشی در این سیستم عامل است که نسبت به ظاهر صفحه کلید حالت قفل بودن گوشی در سیستم عامل iOS 10 تغییرات زیادی داشته است. اگر چه این دو سیستم عامل نسبت به هم تفاوت های زیادی دارند اما اکثر کاربران گوشی های آیفون با وجود اینکه از تغییرات ظاهری اعمال شده در سیستم عامل iOS 11 خوششان می آید، همچنان ترجیح می دهند تا سیستم عامل iOS 10 بر روی گوشی ها و دستگاه های اپل خود استفاده نمایند. از این رو در این آموزش قصد داریم نحوه تغییر ظاهر صفحه کلید سیستم عامل iOS 10 در حالت قفل بودن گوشی به ظاهر صفحه کلید در سیستم عامل iOS 11 را آموزش دهیم. نکته مهم که لازم است در اینجا به آن اشاره کنیم این است که برای این کار نیاز به انجام Jailbreak بر روی گوشی خود دارید.

در صورتی که گوشی شما jailbreak شده است بنابراین تغییر ظاهر صفحه نمایش در حالت قفل بودن گوشی در آن بسیار ساده است. برای این کار لازم است تا پکیجی به نام Creamy را بر روی دستگاه خود نصب نمایید. وقتی این پکیج را بر روی گوشی خود دانلود و نصب کردید، صفحه کلید در هنگامی که گوشی شما قفل است و می خواهید رمز عبور خود را وارد نمایید، ظاهری شبیه به ظاهر صفحه کلید در سیستم عامل iOS 11 خواهد داشت. در واقع ظاهر کلید های صفحه کلید در این حالت شبیه به ظاهر کلید ها در صفحه کلید سیستم عامل iOS 11 خواهد شد. یعنی اعداد روی کلید ها کمی پر رنگ تر و تو پر تر شده اند. به عقیده بسیاری ظاهر صفحه کلید در سیستم عامل iOS 11 بسیار بهتر و زیباتر از ظاهر صفحه کلید در سیستم عامل iOS 10 است. اولاً ضربه زدن بر روی این اعداد این صفحه کلید راحت تر است و از طرفی اعداد خوانا تر از نسخه های قبلی هستند.

پکیج Creamy بر روی سیستم عامل iOS 9 نیز اجرا می شود. در واقع اگر دستگاه شما به نسخه کمپانی Jailbreak شده است می توانید از این پکیج بر روی دستگاه خود استفاده نمایید.

متاسفانه هنوز روشی پیدا نشده است تا بتوان تغییرات زیادی را که اپل بر روی سیستم عامل iOS 11 نسبت به سیستم عامل iOS 10 اعمال کرده با استفاده از Jailbreak کردن گوشی و نصب پکیج خاصی بر روی سیستم عامل iOS 10 نیز اعمال کرد. گفته می شود قرار است در نسخه های بعدی iOS 11 امکان ضبط آنچه کاربر بر روی صفحه نمایش انجام می دهد نیز فعال شود. این امکان می تواند برای اهداف مختلفی استفاده شود. مطمئناً با گذشت زمان امکانات بیشتری از طرف اپل توسط این سیستم عامل برای کاربران ارائه خواهد شد.

ارسال نظر