چگونه چند پیام را در Whatsapp بدون درج تاریخ، ساعت و نام کپی کنیم؟

به احتمال زیاد برای تمام کاربران واتساپ پیش‌آمده که بخواهند چند پیام را از یک مخاطب کپی‌ کرده تا جای دیگر یادداشت کنند یا بدون استفاده از قابلیت فوروارد و با استفاده از کپی/ پیست آن را برای سایر دوستان خود ارسال کنند. در اپلیکیشن واتساپ این امکان وجود دارد ولی کپی شدن تاریخ و ساعت باعث می‌شود که کاربران زمان زیادی را صرف حذف کردن تاریخ و ساعت کنند و این امر گاهی باعث خدشه دار شدن پیام نیز می‌شود.

چگونه چند پیام را در Whatsapp بدون درج تاریخ، ساعت و نام کپی کنیم؟

کلیک - البته راهکاری برای کپی پیام بدون درج نام، تاریخ و ساعت وجود دارد، برای این منظور ابتدا باید نرم افزار GBWhatsapp را بر روی گوشی خود نصب کنید. توجه داشته باشید که همزمان با نصب این نرم افزار باید خود اپلیکیشن Whatsapp نیز بر روی گوشی نصب و فعال باشد. بنابراین ابتدا لازم است تا Whatsapp را نصب کرده و با شماره مشخص در آن ثبت نام و چت‌ کنید.

سپس GBWhatsapp را نصب نمایید. بعد از دانلود، آن را اجرا و نصب کنید. پس از نصب کافیست که با شماره‌ای که در واتس‌اپ عضو هستید، در این برنامه نیز ثبت نام کنید:

در این مرحله کافیست همانند واتس‌اپ عمل نمایید، کشور را انتخاب کرده تا پیش شماره ظاهر شود و بعد از آن شماره را وارد کنید. پس از آنکه شماره را به درستی تایپ کردید بر روی آیکون آبی رنگ سمت راست و پایین کلیک کنید تا شماره ذخیره شده و کد امنیتی ارسال گردد.

پس از وارد کردن کد، کافی است وارد بخش GB settings بشوید که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

وقتی وارد این بخش شوید، گزینه‌های متعددی وجود دارد که توسط آنها می‌توانید به راحتی تنظیمات را تغییر دهید، گزینه other MODS را بیابید.

با انتخاب این گزینه، باز گزینه‌های دیگری نمایش داده می شوند، در بین گزینه‌ها، Hide date and name را انتخاب کنید و تیک مقابل آن را بزنید.

پس از انجام تنظیمات، به سراغ اپلیکیشن GBWhatsapp بروید. رابط کاربری در این اپلیکیشن مشابه واتساپ است که می‌توانید چت خود را با دوستی که پیش‌تر در واتس اپ آن را انجام داده اید مشاهده کنید. در این قسمت قادر خواهید بود پیام مورد نظر را کپی کرده و نتیجه را مانند زیر مشاهده نمایید:

تصویری که سمت راست می‌بینید در واقع آن تصویری است که در GBWhatsapp گرفته شده و حاوی متنی است که از این نرم افزار کپی شده است. همانطور که مشاهده می‌کنید هیچ اثری از نام، تاریخ و ساعت در آن وجود ندارد، حال به عکس سمت چپ نگاه کنید در این قسمت شما شاهد تاریخ و نام هستید (این عکس متعلق به خود اپلیکیشن واتس‌اپ است).

بعضی از کاربران پس از اجرای این راهکار باز هم قادر نیستند، چنان که باید پیام‌ها را کپی کنند، در اینصورت برای اجرای بهتر نرم افزار GBWhatsapp بهتر است یک بار گوشی را ریستارت کنید یا اینکه آن را خاموش و روشن نمایید. توجه داشته باشید که ریستارت هیچ ارتباطی به ریست کارخانه ای ندارد پس اشتباه نکنید.

با این راهکار کاربران اندروید، نیازی ندارند که برای استفاده از این اپلیکیشن گوشی خود را روت کنند و آن را در معرض خطر قرار دهند.

ارسال نظر