10 چیزی که نباید از اینترنت بخریم ( قسمت هشتم)

آیا تا به حال از اینترنت عطر یا ادکلن خریداری کرده اید؟ چنان جه جواب مثبت است، در این باره رضایت کافی داشته اید یا خیر؟

10 چیزی که نباید از اینترنت بخریم ( قسمت هشتم)

کلیک- عطر و ادکلن از آن دسته محصولاتی هستند که می توانند هر کسی را با اندکی تبلیغات در اینترنت به سمت خود جذب کنند. سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که به فروش عطر و ادکلن می پردازند، اما آیا خرید اینترنتی عطر و ادکلن صحیح است!؟

مطمئنا پیشنهاد ما به شما این است که چنان چه عطر و ادکلنی را که در اینترنت می یابید، قبلا به صورت حضوری در فروشگاهی بوی آن را تست کرده اید، در این مورد می توان گفت که خرید اینترنتی عطر و ادکلن مانعی ندارد، چون مطمئن هستید که از بوی آن راضی هستید و تنها موضوعی که می ماند، کیفیت آن عطر یا ادکلن است.

اما چنان چه در اینترنت بطری های زیبای عطر و ادکلن را مشاهده و با عنوان ها و شعارهایی مانند اینکه حتما باید یکی از این ها را داشته باشید و غیره مواجه شوید، که باعث ترغیب شما به خرید می شود، دست از خرید باز دارید، زیرا ممکن است بخواهند به شما عطر قلابی بفروشند. خواندن عنوانی مانند"رایحه ای دل انگیز از ترنج و نعناع هندی"مطمئنا می تواند بسیار الهام بخش باشد، اما موضوع مبهم این است که نمی توانید آن عطر را استشمام کنید. و بهتر است از خرید عطر هایی که تا به حال استفاده نکرده اید خودداری نمایید. نکته این جاست که با خرید اینترنتی عطر و ادکلن دیگر هیچ راهی برای مرجوع کردن آن ندارید! حداقل، این کار خیلی سخت و تحت شرایط خاصی خواهد بود. پیشنهاد ما این است که قبل از خرید عطر آن را در فروشگاه های مجاز امتحان کرده و پس از گذشت ساعتی از آن تصمیم به خرید نمایید.

ارسال نظر