10 چیزی که نباید از اینترنت بخریم (قسمت آخر)

آمار بسیار بالای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی توسط مردم بر هیچ کس پوشیده نیست. در این زمینه، می خواهیم راجع به خرید اینترنتی این لوازم بپردازیم.

10 چیزی که نباید از اینترنت بخریم (قسمت آخر)

کلیک- هر فروشگاه صفحه اینترنتی مخصوص خود را دارد که درباره ی محصولات خود و به ویژه لوازم آرایشی محصولاتی را ارائه می کند. وبلاگ ها ،مجلات و ویدئو های متفاوت و زیادی درباره لوازم آرایشی وجود دارد که در آن ها مستقیما درباره محصولات و لوازم مورد علاقه شما صحبت شده است. اما واقعا این امکان پذیر است که لوازم آرایشی را بدون تست کردن بر روی پوست و مشاهده ازنزدیک خریداری نمود؟ علاوه بر این، استفاده از مانیتور های متفاوت باعث نمایش غیرواقعی رنگ ها می شود و می تواند در شناسایی محصول کاربر را با خطا مواحه کند.

چنانچه شما بخواهید کالایی را خریداری کنید که قبلا نمونه کاملا مشابه و یکسانی را استفاده کرده اید، می توانید از گزینه خرید اینترنتی استفاده کنید و در این شرایط، هیچ مانعی برای شما وجود ندارد، اما با این حال قبل از خرید می بایست به نکات بسیاری توجه کنید تا متضرر نشوید. ممکن است با مشاهده برخی مدل ها، به خرید لوازم آرایشی تحریک شوید، اما بهتر است قبل از ویژگی های پوستی خود را با ویژگی های محصول و فردی که در اینترنت آن را تبلیغ می کند مقایسه کنید. بهتر است زمانی را صرف گذراندن در فروشگاه ها کرده و لوازم را تست نمایید. ممکن است این روش بسیار وقت گیر تر از خرید اینترنی باشد ولی حداقل مطمئن هستید که خریدی مطمئن انجام خواهید داد.

منبع : howstuffworks

ارسال نظر