چگونه حالت تست میدان پنهان آیفون خود را فعال کنیم؟

<p>دیگر لازم نیست نگران تعداد خطوط نشان گر میزان آنتن دهی آیفون خود باشید. با فعال کردن حالت تست میدان پنهان آیفون، مطمئناً هیجان زده خواهید شد! کلیک-  اگر با گوشه چشمتان در حال مشاهده سیگنال تلفن همراه خود از طریق نقاط واقع در سمت چپ و بالای صفحه نمایش گوشی آیفون هستید، باید با یکی از ویژگی‌های جالب از حالت تست میدان، آشنا شوید. می توانید از طریق اپ فون گوشی خود به این ویژگی دسترسی داشته باشید، اما قبل از انجام این کار، باید مراحلی را طی کنید.</p> وای فای را خاموش کنید (Settings &gt; WiFi) LTE را خاموش کنید، چرا که می‌تواند متفاوت از سیگنال‌های تلفن همراه استاندارد باشد (Settings &gt; Cellular &gt; Enable LTE) از طریق صفحه کلید کد زیر را شماره‌گیری کنید: *3001#12345#* اکنون تماس را فشار دهید و حالت تست میدان را فعال کنید. برای خروج، فقط دکمه Home را فشار دهید. <p>اگر می‌خواهید به جای نقطه، قدرت سیگنال با مقدار دسی‌بل نشان داده شود، دکمه پاور را فشار دهید و نگه‌دارید تا اسلاید پیام خاموش ظاهر شود. سپس دکمه پاور را رها کرده و سپس دکمه Home را فشار دهید و حدود پنج تا ده ثانیه نگه‌دارید تا صفحه حالت تست میدان ناپدید شود. نمره سیگنال بالا در حدود -50 دسی‌بل، درحالی‌که یک سیگنال ضعیف در حدود -115 دسی‌بل خواهد شد. اگر می‌خواهید آن نقاط همیشگی به جای خود بازگردند، به سادگی آیفون خود را راه‌اندازی مجدد کنید (با پایین نگه‌داشتن هر دو دکمه پاور و Home) و یا حالت تست میدان را وارد کنید و در این زمان با فشار دادن Home خارج شوید.</p>

چگونه حالت تست میدان پنهان آیفون خود را فعال کنیم؟

کلیک- اگر با گوشه چشمتان در حال مشاهده سیگنال تلفن همراه خود از طریق نقاط واقع در سمت چپ و بالای صفحه نمایش گوشی آیفون هستید، باید با یکی از ویژگی‌های جالب از حالت تست میدان، آشنا شوید.
می توانید از طریق اپ فون گوشی خود به این ویژگی دسترسی داشته باشید، اما قبل از انجام این کار، باید مراحلی را طی کنید.

  1. وای فای را خاموش کنید (Settings > WiFi)
  2. LTE را خاموش کنید، چرا که می‌تواند متفاوت از سیگنال‌های تلفن همراه استاندارد باشد (Settings > Cellular > Enable LTE)
  3. از طریق صفحه کلید کد زیر را شماره‌گیری کنید:
    *3001#12345#*
  4. اکنون تماس را فشار دهید و حالت تست میدان را فعال کنید.
  5. برای خروج، فقط دکمه Home را فشار دهید.

1

اگر می‌خواهید به جای نقطه، قدرت سیگنال با مقدار دسی‌بل نشان داده شود، دکمه پاور را فشار دهید و نگه‌دارید تا اسلاید پیام خاموش ظاهر شود.
سپس دکمه پاور را رها کرده و سپس دکمه Home را فشار دهید و حدود پنج تا ده ثانیه نگه‌دارید تا صفحه حالت تست میدان ناپدید شود.
نمره سیگنال بالا در حدود -50 دسی‌بل، درحالی‌که یک سیگنال ضعیف در حدود -115 دسی‌بل خواهد شد.
اگر می‌خواهید آن نقاط همیشگی به جای خود بازگردند، به سادگی آیفون خود را راه‌اندازی مجدد کنید (با پایین نگه‌داشتن هر دو دکمه پاور و Home) و یا حالت تست میدان را وارد کنید و در این زمان با فشار دادن Home خارج شوید.

ارسال نظر