بهترین لانچر های تلفن های هوشمند

یکی از مؤثرترین روش ها برای سفارشی کردن گوشی های هوشمند، نصب کردن برنامه های لانچر است. این برنامه ها هزاران گزینه، مضمون( تِم) و آیکون برای گوشی تلفن شما فراهم می کنند، از جمله داشتن کنترل کامل روی نحوه کارکرد گوشی هنگام روشن کردن صفحه نمایش، اپلیکیشن های راه اندازی و موارد دیگر. در این قسمت قصد داریم بهترین برنامه های راه اندازی اندروید برای گوشی یا تبلت ها را معرفی کنیم.

بهترین لانچر های تلفن های هوشمند

به گزارش کلیک،جزئیات و اطلاعات بیشتر در مورد میلیون ها محصول خریداری شده به طور مستقیم از عرضه کننده های چینی به صورت زیر است.

اصلی ترین برنامه راه اندازی Nova است. این برنامه که با ویژگی های مرغوب بسته بندی شده است با قیمت 5.99$ US و 10 سنت در اروپا به فروش می رسد.با انتشار نسخه 2/4، گروه تصمیم گرفتند که آن را قفل کنند. فراموش نکنید که همین الان به سراغ برنامه شخصی سازی Nova بروید.

Action Launcher 3

این تم محتوای بسیار خوبی از اندروید Lollipop دارد و با دستگاه هایی کار می کند که به روز رسانی شده اند: یکی از بهترین ویژگی های آن این است که دارای یک نوار است که مشابه منوی استارت ویندوز می باشد که در سمت چپ صفحه نمایش شما باز می شود و به شما اجازه می دهد که اپلیکیشن های مورد علاقه خود را بدون به هم زدن صفحه نمایش خود فعال کنید. شما می توانید فهرست همه اپلیکیشن های خود را از قبیل tweak و layout و آیکون ها و زنگ ها را سفارشی کنید.

Action Launcher 3

Firefox OS

این برنامه به عنوان یک پیش زمینه تشکیل دهنده سیستم عامل دستگاه هوشمند شما کار می کند، و شما به وسیله ی آن می توانید فایر فاکس را روی سیستم اندروید خود بدون نیاز به فلاش کردن آن داشته باشید. این نرم افزار، همانند یک برنامه راه اندازی عمل می کند و امکان اضافه کردن آیکون های بزرگ و ساده و دسترسی به فایر فاکس و بعضی از ویژگی های اختصاصی را فراهم می کند. این آیکون ها ممکن است بسیار بزرگ باشند چرا که برای سیستمی با یک صفحه نمایش نه چندان با کیفیت نسبت به آن چه که ما امتحان کرده ایم طراحی شده اند و گاهی اوقات با تأخیر عمل می کند که از نظر سازنده ان امری طبیعی است. بررسی نحوه عملکرد Mozilla نیز خالی از لطف نیست.

Firefox OS

C Launcher

برنامه فعال سازی c یک برنامه مناسب از لحاظ اقتصادی است که می توانید در طی چند ثانیه به تمامی قسمت های گوشی خود دسترسی پیدا کنید و استفاده شما از گوشی را ردیابی می کند و در مورد اپلیکیشن هایی که شما در مکان های خاصی استفاده می کنید پیشنهاداتی را ارائه می کند. برنامه فعال سازی c شامل یک پاک کننده سیستم داخلی است و هزاران تم برای سفارشی کردن آن وجود دارد شما می توانید دستورالعمل مرحله به مرحله استفاده از برنامه فعال سازی cرا ارائه کنید.

برنامه فعال سازی c یک برنامه فعال سازی ساده و پر سرعت است از جمله یک پاک کننده سیستم.

C Launcher

Solo Launcher

برنامه solo از بسیاری از آیکون های خود استفاده نمی کنند اما دارای تعدادی از انیمیشن های جالب است و نسبت به دیگر برنامه های فعال سازی دیگر، دارای تعداد زیادی اپلیکیشن و موارد دیگر است. این برنامه تعداد زیادی از کاربردهای حرکتی از قبیل ضربه زدن در قسمت بالای صفحه نمایش برای انجام یک جستجو است اما نحوه استفاده از سیستم شما را تغییر نمی دهد. این برنامه یک برنامه ساده و حتی شناخته نشده است و این مورد یکی از نقاط قوت این برنامه به شمار می رود.

Solo Launcher

Buzz Launcher

برنامه فعال سازی Buzz دارای تعداد زیادی از تم های ساختگی است که می توانید روی اندروید مشاهده کنید. اگر بخواهید صفحه سیستم اندروید خود را به حالت سیاه در بیاورید بدون این که آن را برای خود بسازید این برنامه یعنی Buzz برای این کار بسیار عالی است و می توانید دیگر اپلیکیشن Buzz widget را برای به دست آوردن قابلیت های دیگر آن دانلود کنید.

Buzz Launcher

dodol Launcher

برنامه dodol که بیشتر از ده میلیون نفر آن را روی سیستم های خود نصب کرده اند و هزاران تم رایگان دارد بسیار ساده است و تم های آن هم بسیار دقیق هستند. این برنامه شامل بازسازی سیستم اندروید نیست اما یک برنامه فعال سازی بسیار خوب است و به طول عمر باطری شما با تأثیرات crazy و انیمیشن ها آسیبی نمی رساند این یک نوع برنامه فعال سازی است و می تواند یک مکان مناسب برای کسانی باشد که برنامه سفارشی کردن اندروید خود را تازه نصب کرده اند.

dodol Launcher

Smart Launcher

این نرم افزار، یکی از بهترین برنامه ها برای قرار دادن اپلیکیشن های پر استفاده در حلقه هایی روی صفحه گوشی است.

این برنامه، همه چیز را در هر دو قسمت پشت و رو نشان می دهد و به جای ستون و باکس برنامه هایی که شما زیاد استفاده می کنید به صورت حلقه هایی روی صفحه گوشی نشان می دهد. این اپلیکیشن متصل به مدیریت برنامه است بنابراین اگر شما یک آیکون را حذف کنید، این اپلیکیشن نیز حذف می شود و همچنین بسیار ساده است و بیشتر از پنج میلیون نفر آن را نصب کرده اند.

Smart Launcher

Next Launcher

برنامه شخصی سازیNext احتمالاً بهترین برنامه فعال سازی 3D است که اکنون وجود دارد. این برنامه در مقایسه با دیگر برنامه های عنوان شده در این فهرست بسیار متفاوت است، همه ویژگی های آن همانند بیشتر برنامه های فعال سازی رایگان نیستند، اما wow- factor از نسخه اصلی از لحاظ هزینه خوب است. اگر شما بخواهید یک برنامه فعال سازی اختصاصی روی گوشی خود داشته باشید سعی کنید که نسخه رایگان آن را به دست بیاورید و اگر می توانید آن را ارتقا دهید.

Next Launcher

APUS Launcher

اخیراً Apus یکی از متداول ترین برنامه های فعال سازی اندروید است و بیشتر از تم pinko آن استقبال می کنند. این برنامه تم ها، آیکون های سفارشی و تعدادی از ویژگی های Apus را با هم ترکیب می کند و این کار باعث شده است که این برنامه یکی از جامع ترین برنامه ها تا کنون باشد. این برنامه رایگان است پس باید آن را کاملاً بررسی و امتحان کنید، انیمیشن های Apus فوق العاده زیبا هستند.

APUS Launcher

Hola Launcher

برنامه Hola برای خود شهرت بسیاری کسب کرده است و بسیاری از افراد از بعد اقتصادی آن کاملا راضی هستند. دانلود اولیه ان حدود 1 مگابایت است، و دارای یک رابط تنظیم شده، آیکون های اپلیکیشنی جدید و بسیاری از تم های جالب است. اما اندازه فایل آن باریک نیست و تغییر کاربرد آن در پردازش نیرو کار دشواری است و در مقایسه با دیگر برنامه های فعال سازی پرسرعت اندروید به Ram کمتری نیاز دارد.

Hola Launcher

Apex Launcher

برنامه فعال سازی Apex یکی از متداول ترین برنامه های سفارشی کردن است که تا کنون وجود داشت است. که میلیون ها دانلود از Play store دارد و دارای امتیاز 3/4 ستاره است و دارای گزینه های سفارشی کردن بسیار زیاد ، صفحه نمایش کامل و کنترل طرح اپلیکیشن، تنظیمات وضعیت و تعداد بی شماری آیکون، تم ، انیمیشن و تأثیرات جانبی است. نسخه غیر رایگان آن هم وجود دارد که ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه رایگان آن دارد.

Apex Launcher

Nova Launcher

تا کنون، برنامه Nova دارای بیشترین فروش در گوگل play store است. شما می توانید همه ویژگی ها و کاربردهای آن را تنها با 99/0 $ US در ایالات متحده آمریکا و 99/10 سنت در اروپا خریداری کنید. صفحه برنامه Nova را در گوگل play store بررسی کنید.

برنامه Nova روی هر گوشی هوشمندی مشاهده می شود. و بیش از پنج میلیون دانلود در play store دارد، و برنامه های آن نمی تواند اشتباه باشد و یک راه عملی و قابل دسترس به دنیای برنامه های فعال سازی را برای ما باز می کند. یک ویژگی جدید به اسم آیکون سفارشی کردن به یک علاقمندی تبدیل شده است و از آلگوریتم های بسیار پیچیده برای اطمینان از بودن تمام آیکون ها روی صفحه نمایش استفاده می کند. بدین معنا که به جای تنظیم ساده آیکون ها در فریم های یکسان، آن ها در یک قسمت یکسان قرار دارند و شکل آن ها چندان مهم نیست.

Nova Launcher

GO Launcher EX

GO Launcher EX بیشتر از صد میلیون دفعه نصب شده است و دارای امتیاز 5 /4 ستاره است که آن را به یک برنامه اندروید بی نظیر تبدیل کرده است. Go یک برنامه رایگان است که آن را به یک برنامه اندروید بی نظیر تبدیل کرده است. Go یک برنامه رایگان است که شما می توانید آن را پیدا کنید و ویژگی هایی از قبیل انیمیشن های بسیار جالب و جلوه های سه بعدی (3D) دارد. یکی از مشکلات برنامه فعال سازی Go این است که دارای ارتقاء متقابل است که ممکن است مشکل ایجاد کند.

GO Launcher EX

منبع: androidpit

ارسال نظر