افزودن موزیک به استوری اینستاگرام

رسانه کلیک - یکی از راه‌های جذب مخاطب در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام استفاده از جذابیت‌های بصری در کنار جذابیت‌های شنیداری مثل موسیقی است. در این مطلب قصد داریم روش افزودن موزیک به استوری اینستاگرام را آموزش دهیم. فقط توجه کنید که برای دسترسی به این قابلیت باید از پروکسی‌ استفاده کنید.

افزودن موزیک به استوری اینستاگرام

برای شروع کار ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی خود باز کنید و روی آیکون مربوط به استوری که در گوشه صفحه نمایش قرار دارد کلیک کنید.

محتوای استوری خود را انتخاب کنید و در صورت نیاز به آن متن و یا هر افکت دیگری مثل بومرنگ اضافه کنید. بعد از انجام در صورتی که از پروکسی استفاده کنید قابلیت‌های دیگری برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید از آن‌ها برای جذاب‌تر شدن استوری خود استفاده کنید.

موزیک در استوری از گزینه‌های نمایش داده شده روی Music کلیک کنید.

موزیک در استوری وقتی روی این گزینه استفاده کلیک کردید، فهرستی از مشهورترین و شناخته شده‌‌ترین موزیک‌ها برای شما نمایش داده می‌شود. شما هم می‌توانید از این فهرست موسیقی مورد نظر خود را انتخاب کنید و هم اینکه در نوار جستجو نام موزیک مورد نظر خود را تایپ کنید و بعد از مشاهده آن در فهرست زیر نوار ابزار روی آن کلیک کنید و آن را به استوری خود اضافه کنید.

موزیک در استوری بسته به موسیقی که انتخاب کرد‌ه‌اید، می‌توانید از کل موسیقی و یا بخشی از آن را در استوری خود استفاده کنید.

موزیک در استوری برای انتخاب بخش مورد نظر خود از موزیک انتخابی اسلایدر را به سمت چپ یا راست بکشید و آ قسمت از موسیقی که می‌‌خواهید به پس زمینه استوری خود اضافه کنید را انتخاب کنید. طول استوری شما می‌تواند 5 تا 15 ثانیه باشد. به محض اینکه قسمت مورد نظر خود را از موزیک منتخب، انتخاب کردید، می‌توانید از گزینه‌هایی که برای دسترسی به برخی از آپشن‌ها روی موزیک است استفاده کنید.

موزیک در استوری در بالای قسمت ویرایش موزیک، استایل‌های مختلفی برای شما نمایش داده می‌شود که از آن‌ها می‌توانید برای نمایش متن موزیک نیز استفاده کنید.

موزیک در استوری آپشن‌های بعدی که برای شما نمایش داده می‌شوند مربوط به کاور و جزییات موزیک است.

افزودن موزیک به استوری اینستاگرام به محض انتخاب آپشن مورد نظر روی دکمه Done کلیک کنید.

موزیک در استوری در این مرحله می‌توانید محل قرار گرفتن متن موسیقی روی استوری را تغییر دهید.

افزودن موزیک به استوری اینستاگرام برای انتشار استوری همراه با موزیک روی دکمه Your Story کلیک کنید. اگر بخواهید فقط افرادی که در فهرست دوستان نزدیک شما قرار دارند استوری را مشاهده کنند روی گزینه Close Friends کلیک کنید.

افزودن موزیک به استوری اینستاگرام

ارسال نظر