حل مشکل محدودیت فالو در اینستاگرام

اگر تعداد فالوهای شما در روز به بیش از یک حد مجاز برسد، اینستاگرام دسترسی شما به این ویژگی را محدود می‌کند. حال سوال اینجاست که برای حل مشکل محدودیت فالو در اینستاگرام چه باید کرد؟

حل مشکل محدودیت فالو در اینستاگرام

حل مشکل محدودیت فالو در اینستاگرام

آیا تا کنون هنگام فالو کردن کاربران دیگر در اینستاگرام با پیغام Action Blocked مواجه شده‌اید؟ این اتفاق معمولا برای افراد تازه‌کار و هنگام فالو کردن تعداد زیادی کاربر در یک بازه زمانی کوتاه رخ می‌دهد.

در واقع اتفاقی که می‌افتد آن است که الگوریتم اینستاگرام اقدامات این چنینی را شناسایی کرده و افراد را محدود می‌کند تا بدین ترتیب جلوی ربات‌های دریافت فالوور را بگیرد. اما چگونه می‌توان این مشکل را حل کرده و محدودیت اینستاگرام را دور زد؟ در ادامه چند راهکار ساده اما مؤثر را به شما آموزش می‌دهیم.

استفاده از شبکه اینترنت متفاوت

گاهی اوقات اینستاگرام آدرس IP اینترنت را مورد هدف قرار داده و فعالیت‌های شما را مسدود می‌کند. در چنین شرایطی بهتر است با روش‌های دیگر به اینترنت متصل شوید. به عنوان مثال، اگر تا کنون از داده‌های تلفن همراه استفاده می‌کردید، آن را غیر فعال کرده و از طریق شبکه وای فای وارد اینستاگرام شوید.

دریافت جدیدترین نسخه اینستاگرام

گاهی اوقات محدودیت فالو و بسیاری از خطاهای دیگر به خاطر قدیمی بودن نسخه اینستاگرام اتفاق می‌افتند. بنابراین به فروشگاه پلی استور (برای اندروید) و اپ استور (برای iOS) رفته و جدیدترین نسخه اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.

حل مشکل محدودیت فالو در اینستاگرام

ورود به حساب از طریق دستگاه‌های دیگر

روش دیگر برای حل مشکل محدودیت فالو در اینستاگرام آن است که از اکانت خود خارج شده و از طریق تبلت، لپ‌تاپ یا یک گوشی دیگر، مجددا وارد حساب کاربری خود شوید.

فالو کردن از طریق فیس‌بوک

همان‌طور که می‌دانید، اینستاگرام تحت مالکیت کمپانی بزرگ فیس‌بوک قرار دارد. به همین خاطر پلتفرم این دو برنامه به نوعی با یکدیگر گره خورده است. اگر نمی‌توانید افراد را از طریق اینستاگرام دنبال کنید، این کار را از طریق اکانت خود در فیس‌بوک انجام دهید. برای شروع:

1. به قسمت تنظیمات یا همان Settings اینستاگرام بروید.

2. حال به ترتیب گزینه‌های Follow and Invite Friends و Follow Contacts را بزنید.

3. به تب Suggested رفته و گزینه Connect to Facebook را بزنید.

بدین ترتیب می‌توانید فهرست دوستانی که از هر دو اکانت فیس‌بوک و اینستاگرام استفاده می‌کنند را مشاهده کنید.

گزارش مشکل به بخش پشتیبانی اینستاگرام

اگر فکر می‌کنید که اینستاگرام به اشتباه محدودیت فالو را برای شما اعمال کرده، می‌توانید با ارسال پیام به بخش پشتیبانی این مشکل را برطرف کنید. برای این کار:

1. به قسمت تنظیمات اینستاگرام بروید.

2. حال به ترتیب روی گزینه‌های Help و Report a Problem ضربه بزنید.

3. دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا پیام ارسال شود.

حل مشکل محدودیت فالو در اینستاگرام

شما چه روش دیگری را برای حل مشکل محدودیت فالو در اینستاگرام پیشنهاد می‌کنید؟ لطفا آن را با ما و سایر خوانندگان کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر