نقشه پوشش ۳G و ۴G اپراتورها در هر نقطه از ایران

اگر شما هم از کاربران شبکه ۳G و ۴G هستید مطمئنا از پوشش دهی اپراتور تان در نقاط مختلف کشورمان خبر ندارید و پیدا کردن نقطه ای که پوشش شبکه های فوق در آن وجود دارد برای شما کاری سخت و طاقت فرسا است . تا انتهای مطلب با ما باشید تا از نقاط تحت پوشش این اپراتورها روی نقشه مطلع شوید .

نقشه پوشش ۳G و ۴G اپراتورها در هر نقطه از ایران

به گزارش کلیک، شما می توانید از طریق امکانات وب سایت opensignal از پوشش دهی دقیق تمامی اپراتورها در سطح جهان از خدماتی مانند ۳G ، ۲G و ۴G در منطقه خود مطلع شوید .

جهت استفاده از این سرویس به منظور مشاهده مناطق تحت پوشش اپراتور ها به اینجا مراجعه کرده و ابتدا نام شهر خود را وارد کرده و سپس با کم کردن زوم نقشه شهر خود رو ابتدا پیدا کرده و بعد روی شهر خود زوم کنید. با افزاش زوم و شناسایی بهتر نقشه از سیگنال ها، در کنار صفحه در کادری مشکی اپراتور های مختلف ظاهر میشوند.

Untitled-1

شما می تونید در بالای کادر مشکی رنگ (پایین سمت راست صفحه) با تیک زدن هر کدام از شبکه ها (۲G 3G 4G) جستوجو رو محدود تر بکنید .
در این نقشه مناطقی که رنگ قرمز مشخص شده اند نشان دهنده سیگنال قوی این خدمات می باشد و رنگ آبی نشان از ضعیف ترین سیگنال موجود می باشد که در ان منطقه وجود دارد .

ارسال نظر