روش سریع افزودن متن به عکس در پیام رسان تلگرام

با یک روش بسیار ساده می توانید در تلگرام متن را به عکس اضافه کنید، بدون آنکه از ربوت یا نرم افزار دیگری استفاده کنید، با این آموزش همراه باشید.

روش سریع افزودن متن به عکس در پیام رسان تلگرام

به گزارش کلیک ، همانطور که می دانید در حالت معمول هیچ ابزاری برای اضافه کردن متن به تصاویر در تلگرام وجود ندارد اما شما با این روش می توانید در خود پیام رسان تلگرام ،این کار را انجام دهید. در ادامه با این آموزش همراه باشید.

۱- وارد تلگرام شوید و پس از ورود به صفحه یکی از مخاطبین بر روی نوار پایین کادر علامت گیره را انتخاب کنید تا چند گزینه برای شما نمایش داده شود( فایل صوتی، ویدئو، گالری، موقعیت مکانی، مخاطب، فایل و گالری). در این بین شما بنا به انتخاب خود آیکون گالری یا ویدئو را انتخاب کنید.

۲- اکنون روی عکس یا ویدئو مورد نظر کلیک کنید تا عکس در سایز بزرگ باز نمایش داده شود، اکنون با نگاه به قسمت پایین صفحه متوجه چند علامت خواهید شد. یکی از آنها حرف لاتین T است ( در برخی گوشی ها نیز عبارت " وارد کردن متن " بطور مشخص نمایان خواهد شد ).

روش سریع افزودن متن به عکس در پیام رسان تلگرام

۳- متن مورد نظر خود را وارد کنید.

با این روش متن دلخواه به عکس ها افزوده می شود و شما می توانید آن را ارسال نمایید تا تصویر و متن همزمان در قالب یک پیام واحد برای مخاطب ارسال شود.

ارسال نظر