چگونه عکس‌های حذف شده را در گوشی‌های اندرویدی بازیابی کنیم؟

برای اکثر کاربران پیش آمده که سهوا عکس یا عکس‌هایی را از گوشی خود پاک کنند و یا به هر دلیل دیگری این عکس‌ها از گوشی هوشمند‌شان حذف گردد. نگران نباشید، زیرا راه حلی برای باز گرداندن و ریکاوری این اطلاعات وجود دارد.

چگونه عکس‌های حذف شده را در گوشی‌های اندرویدی بازیابی کنیم؟

کلیک - اول هر نوع اینترنت گوشی را بطور کامل قطع کنید، دلیل این است که حافظه هنگامی بخوبی ریکاوری شده و اطلاعات آن باز می‌گردد که اطلاعات جدیدی بر روی آن ذخیره نشود و مادامی که گوشی به اینترنت متصل باشد اطلاعات جدید دائما در حال ذخیره شدن هستند.

نخست برنامه‌ی Dr Fone for Android by Wondershare را دانلود و نصب کنید. البته برنامه های دیگری نیز برای این منظور وجود دارد. اکنون گوشی هوشمند‌تان را توسط کابل به کامپیوتر وصل کرده و USB debugging آن را فعال نمایید.

به منظور فعالسازی USB debugging وارد تنظیمات developer options شوید، چنانچه گزینه‌ی فوق موجود نبود به قسمت About Phone رفته و بر روی شماره ساخت (build number) حدودا ۱۰ مرتبه کلیک نمایید تا پیغامی با مضمون شما یک برنامه نویس هستید نمایش داده شود.

پس از طی نمودن مراحل فوق، برنامه Dr Fone for Android می تواند گوشی شما را شناسایی کند. بر روی گزینه فایل پاک شده کلیک کرده و در اینجا گزینه Gallery را به منظور بازگرداندن عکس های حذف شده تیک زده و سپس بر روی گزینه Next کلیک کنید.

اکنون نرم افزار، ریکاوری و بازیابی اطلاعات را آغاز می کند در این مرحله ممکن است گوشی شما ری استارت و یا خاموش و روشن گردد، که این کاملا طبیعی است. ممکن است بر روی کامپیوتر پیغامی مبنی بر قطع شدن ارتباط ظاهر شود ولی به آن توجه نکنید. در این مرحله اگر گوشی موبایل‌تان اجازه‌ی دسترسی خواست، حتما قبول کنید.

پس از اینکه کار نرم افزار به پایان رسید، فایل هایی را که تمایل به بازگرداندن آنها دارید تیک زده و دکمه‌ی ریکاوری را کلیک نمایید.

ارسال نظر