آموزش ریکاوری پیام حذف شده در گوشی های هوشمند اندرویدی

برای تعداد زیادی از کاربران گوشی های هوشمند پیش آمده که سهوا پیام مهمی را از گوشی هوشمند خود حذف کنند. هیچ یک از گوشی های هوشمند تا کنون امکان حل این مشکل را فراهم نکرده اند اما می توانید با استفاده از بعضی نرم افزارها، پیام مد نظرتان را ریکاوری کنید.

آموزش ریکاوری پیام حذف شده در گوشی های هوشمند اندرویدی

کلیک - از نرم افزار DR. FONE'S ANDROID DATA RECOVERY می توانید به منظور بازیابی پیام حذف شده خود استفاده کنید. هم اکنون این نرم افزار فقط برای گوشی های هوشمند اندرویدی قابل استفاده می باشد و باید منتظر برنامه های مشابه برای استفاده در سایر سیستم عامل ها بود.

اپلیکیشن DR. FONE'S ANDROID DATA RECOVERY بر روی گوشی های هوشمند نصب نمی شود، ولی روش استفاده نمودن از آن بسیار راحت و ساده است. ابتدا این برنامه را دانلود کنید و بر روی کامپیوتری که از سیستم عامل ویندوز استفاده می کند، نصب نمایید. سپس گوشی هوشمند خود را به وسیله کابل به سیستم متصل کنید. اکنون قابلیت USB DEBUGGING را نیز بر روی گوشی فعال کنید.

به منظور فعال کردن USB DEBUGGING، ابتدا به قسمت تنظیمات گوشی رفته و گزینه ABOUT PHONE/TABLET را کلیک کنید.

اکنون باید شماره ساخت (BUILD NUMBER) گوشی یا تبلت خود را پیدا نمایید و آن را چند بار لمس کنید تا اینکه پیام YOU ARE NOW 4 STEPS WAY FROM BEING A DEVELOPER به شما نمایش داده شود، پس از آن نیز باید پیام YOU ARE NOW A DEVELOPER را مشاهده کنید. نمایش این پیام بدین معناست که کارتان را درست انجام داده اید.

پس از طی نمودن مراحل فوق، مجددا به قسمت تنظیمات گوشی رفته تا بتوانید عبارت یا گزینه DEVELOPER OPTIONS را مشاهده و کلیک نمایید، حال قابلیت USB DEBUGGING را فعال کنید.

لازم به ذکر است در بعضی از گوشی های هوشمند نیازی به انجام مراحل یاد شده نیست و قابلیت USB DEBUGGING برای آن ها به صورت پیش فرض فعال است.

چنانچه از ورژن اندروید ۴.۲.۲ به بالا استفاده می کنید، هنگام اتصال گوشی به کامپیوتر پیغامی مشاهده خواهید کرد که باید آن را اوکی کنید.

در آخرین مرحله که ریکاوری اطلاعات است باید نوع فایل خود را تعیین کنید. برنامه امکان بازیابی و ریکاوری پیامک های حذف شده اندروید را به دو حالت استاندارد و پیشرفته دارد، بهتر است از روش استاندارد استفاده کنید زیرا سریع تر عمل خواهد کرد. چنانچه با استفاده از حالت استاندارد پیام مورد نظرتان بازیابی نشد می توانید از حالت پیشرفته استفاده نمایید.

حال لیستی از پیامک های حذف شده که قابل بازیابی هستند به شما نمایش داده می شود و می توانید هر کدام از پیام ها را انتخاب کرده تا بر روی گوشی ریکاوری گردد.

ارسال نظر