آموزش تصویری گذاشتن فیلتر بر روی عکس در تلگرام با ربات AIPrismaBot

یکی از کارهایی که بین کاربران تلگرام از محبوبیت بالایی برخوردار است، ارسال تصاویر در گروه ها، کانال ها و چت های دوستانه می باشد. در همین رابطه با گذاشتن افکت روی عکس می توانید تصاویر متفاوتی را ارسال کنید. برای این منظور ربات AIPrismaBot به شما کمک خواهد کرد.

آموزش تصویری گذاشتن فیلتر بر روی عکس در تلگرام با ربات AIPrismaBot

کلیک - نخست وارد اپلیکیشن تلگرام شده و ربات AIPrismaBot را فعال نمایید. برای این منظور می توانید AIPrismaBot@ را برای یکی از دوستانتان و یا در چت خودتان ارسال کنید و پس از ارسال بر روی آن کلیک نمایید.

زمانی که وارد شدید، با صفحه ای مانند آنچه در تصویر زیر می بینید روبرو خواهید شد.

با کلیک بر روی start، وارد اولین مرحله از ویرایش و افکت گذاری روی عکس در تلگرام می شوید. در این مرحله تلگرام از شما می خواهد تا یک عکس را ارسال نمایید.

اکنون تصویر مورد نظر خود را ارسال کنید.

پس از ارسال تصویر، پیامی مبنی بر پردازش به شما نمایش داده می شود. پس از پردازش و گذاشتن افکت بر روی تصویر، ربات AIPrismaBot عکس آماده شده را برایتان ارسال می کند.

لازم به ذکر است که این ربات صرفا از یک افکت پشتیبانی نمی کند و حتی می توانید نوع افکت را نیز تغییر دهید.

برای تغییر نوع افکت باید قبل از ارسال تصویر اقدام کنید، برای این منظور ابتدا باید عبارت filters/ را ارسال کرده و یا اینکه روی عبارت filters/ در صفحه ربات کلیک نمایید تا گزینه های دیگر برای شما نمایش داده شود.

هنگامی که فیلتر را کلیک کنید یک نوع افکت جدید برای شما نمایش داده می شود، چنانچه نوع فیلتر نمایش داده شده را دوست داشتید، بر روی گزینه use filter transverse line کلیک کنید تا به عنوان فیلتر مورد علاقه ی شما ذخیره شده و برای تصاویرتان مورد استفاده قرار گیرد. اگر فیلتر جدید را دوست نداشتید، گزینه ی more را انتخاب کنید تا فیلترهای بیشتری به شما نشان داده شود سپس هر کدام را که مد نظرتان بود انتخاب نمایید. لازم به ذکر است با استفاده از این گزینه، فیلترها یکی یکی به شما نمایش داده می شود بنابراین هر کدام که مورد پسند شما نبود باید گزینه more را مجددا کلیک کنید تا فیلتر بعدی نشان داده شود.

ارسال نظر