۴ محصول جدید بهمن موتور کدام خودروها هستند؟

شرکت بهمن موتور اعلام کرده که تا پایان سال ۱۴۰۰ سه محصول جدید تولید و عرضه می‌کند. یک خودرو SUV، یک سواری و خودروی ون باری (Cargo Van). همچنین یک SUV در سه ماهه اول سال ۱۴۰۱ تولید می‌شود.

۴ محصول جدید بهمن موتور کدام خودروها هستند؟

مدیرعامل شرکت بهمن موتور با اشاره به افزایش تولید خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی گفت: «تا پایان سال ۱۴۰۰ علاوه بر افزایش ظرفیت تولید خودروهای شاسی بلند چینی این شرکت یعنی دیگنیتی پرایم و فیدلیتی پرایم، سه محصول جدید به سبد محصولات تولیدی بهمن موتور اضافه می‌گردد. خودروی سواری جدید این شرکت جایگزین بسترن بی30 خواهد بود.»

محمد ضرابیان با اشاره به برنامه‌ریزی های انجام گرفته شده در توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش این شرکت گفت: «استانداردسازی نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش با بالاترین معیارها برای کسب رضایت بیشتر مشتریان و مالکان خودروهای این شرکت در حال اجرا می‌باشد و تمایز بهمن علاوه بر کیفیت تولیدات، ارائه خدمات ممتاز در تعمیرگاه مرکزی و شبکه نمایندگی های استانی می‌باشد.»

وی در مورد دلایل افزایش قیمت خودرو فیدلیتی تشریح کرد که: «این افزایش ناشی از هزینه‌های حمل و نقل بین المللی در دنیاست که از ابتدای سال جاری با کاهش بحران کرونا در کشورهای صنعتی و افزایش تقاضای حمل و نقل اتفاق افتاده است و کمبود کانتینر حمل بار در جهان باعث شده که خطوط کشتیرانی‌های داخلی و خارجی افزایش سنگین در قیمت خدمات حمل و نقل اعمال کنند. این رشد هزینه کرد بیش از۱۰۰ درصد در هزینه حمل و نقل از بنادر اصلی چین به سایر بنادر در نقاط مختلف جهان من جمله ایران صورت پذیرفته است.»

بیشتر بخوانید: اعلام رسمی قیمت خودرو فیدلیتی شهریور ۱۴۰۰

مدیرعامل بهمن موتور ادامه داد که: «هزینه حمل یک کانتینر از مبدا بنادر اصلی چین به بنادر ایران تا قبل از این افزایش قیمت ها، حدود 3800 دلار برای کانتینر 40 فوت HQ بوده که هم‌اکنون به بیش از 8800 دلار افزایش یافته است که بیش از دو برابر می‌باشد، در واقع افزایش قیمت شاسی بلند فیدلیتی فقط به دلیل بالارفتن هزینه حمل نقل بین المللی است و در سایر آیتم های دخیل در تولید این محصول افزایشی نداشتیم و تغییرات این هزینه در قیمت اعلامی فعلی به ناچار لحاظ شده است.»

شرکت بهمن موتور در تلاش است تا به منصفانه ترین قیمت در کنار کیفیت مطلوب، خودروهای خود را تولید و عرضه کند.

منبع: car.ir

ارسال نظر